Nasıl oluyor da, böyle bir heyecanı yaşamadan hayatınıza devam ediyorsunuz?

Nasıl oluyor da, böyle bir heyecanı yaşamadan hayatınıza devam ediyorsunuz ?

Gerçekten merak ediyorum. Bir insan nasıl olurda fırsatını bulduğu halde böyle bir aksiyona girmez?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben bir şeyler yapma konusunda hiç cesaretli değilim. Bilmiyorum belki yeterli param yok. Ama artık stabil olmaktan sıkıldım. Sanırım biraz böyle farklı şeylerle uğraşsam iyi olacak.

0|1
    0|0
    • hangi şehirdesin?

• ovvv uzakmışın. Eğer aynı şehirde olsaydık ücretsiz kaya tırmanışı eğitimlerimiz var ona alırdık seni o yüzden sordum.

• Teşekkür ederim ama işte malesef:)

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanların heyecan esikleri farklıdır. Bunları yapanlar çoğunlukla çocukluklarında, gençliklerinde tüm heyecanları bitirmiş insanlar oldukları için anca böyle şeyler paklar onları. Ben daha hız trenine binemeyen bir insan olarak bu beni aşar.

0|1
    0|0
    • bence yanlış düşünüyorsun. Kendini şartlandırıyorsun, bundan fazlasını yaptım fazlasını yaşadım ve çocukluğumda hiç öyle senin dediğin gibi geçmedi. Sonra evlendim, eşim ev kızı ama tam ev kızı :) parla oynamaya bile gitmemişti. Şimdi beni de solladı, 10 yıldır extreme sporlar yapan tüm çevremide. Bence sende o trene binmeyi denemelisin

• Bu bir düşünce değil, bilim söylüyor bunu :) doğrudur, ama gerek görmüyorum.

• canımı yolda bulmadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...