Çok pozitifimm herseyimle?

Çok iyi pasif düşünen küçük selerden mutlu olan biriyim cevremdekiler hep pozitif olduğumu söylüyor cokta yardmseverim insanlara yardim etmeyi sorunlarina cozum bulmak yardimci olabildigmi onlara hissettirmek hissetmem beni mutlu ediyor neden böyle olduğumu anlamıyorum herkes soruyor nedeni nedir sizce?

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iyi bir şey yaaaa, bende seninle aynıyım ve bu sayede hayatımda hiç bir arkadaşımla aram bozulmadı. En kötüsü ne biliyor musun?
    En sevdiğin, değer verdiğin, sana da, senin onlara değer verdiğin kadar sana değer veren arkadaşlarınla sadece işleri düşünce arayan arkadaşlarına aynı şekilde davranıyorsun. Tek kötü yanı bu...
    Oda senin rol yapmayı becerememenden. İnsana, insan olduğu için değer vermenden kanaklıdır ;)
    Yanlız olmadığımı bilmek güzelmiş <3 Teşekkürler sana. Dünyada var olduğun için.. ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• birazda bana öğretir misin pozitif olmayı

0|0
    0|0
    • Çevremizi değerlendirmek kişileri ve özelliklerini belirlemek size katkıları ve olumsuzluklarını belirleyip belli bir sürecte negatif İnsanlardan uzaklaşmak ilk adimimizdirPozitif bir yaşam kücük adımlarla başlar fakat bu yaşam o kadar çabuk büyür ki siz dahi bir süre sonra Hayatınızdaki değişikliklere şaşırarak bakarsınız. Hayatınız daha kolaylaşır, beğenileriniz çok isabetli ve daha az masraflı bir Hayata dönüşür, kaliteli hayat sizi gereksiz masraftanda uzak tutar çunki seçici olursunuz.
      Arkadaş çevreniz bir süre sonra çok güclü kişiliklerden oluştuğunu görünce tebessüm edersiniz değişime siz bile şaşırırsınız.
      Etrafınızdaki herkesin size bakışı değişecektir, daha ölcülü ve daha Saygı gören kişilik olarak Çevrenizde herkesin güven duyduğu bir kişi olursunuz.
      İnsan başarılı olmak istiyorsa mutlaka iyi bir gözlemci olmak zorunda.

• anladığım şey şu eğer kişilikli bir arkadaşım yoksa yalnızlık iyidir... ille arkadaşım olsun diye zorlama yapmamalıyım ve eğer pozitif olacaksam cevremi değişmeliyim doğru mu?

• Doğru

• Ne kullanıyorsun bende istiyorum o kafayı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nedeni neyse bende istiyom ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...