Babam okumama izin vermiyor, parayla tehdit ediyor?

Üniversitede ilk yılım babam başta da okumama izin vermemişti annem zorlayinca sustu şimdide tamamen kafasında bitirmiş sana para yollamiyorum dön gel diyor. Babamin gayet iyi bir maasi oldugu icin burs alamiyorum. Ödemeli kredide okumaya yetmiyor. Ailemi silip kendi hayatimi kuracak paramda yok. Okumak istiyorum. Sadece bunu istiyorum napicam ben?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Bak sakın okulu bırakma İstanbul'da yaşıyorsan yaz bana özelden buluşalım çözüm yolu bulalım gir bir part time işe çalış okulun rektörlüğüne gerekirse bildir sen artık 18 yaşını geçmiş özgür bir bireysin ve herkesin okumaya hakkı var okumayıp ne yapacaksın vatan haini mi olucaksın çok ciddi söylüyorum okumamak vatan hainliğidir cehaletin başıdır özelikle kızlarımız okuyucak ki gelecekte çocukalarını daha iyi yetiştirelim ülkemize faydalı olsun SAKIN okulu bırakma

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgili bul kendine karakteri sağlam kendi sağlam cebi sağlam hem oku hem kendi düzenini kur

0|0
    0|0
    • Bulamam o iş sakat. Olmaz

• Aksam habere cikinca gorursun.

• saçma bir düşünce at kafandan diyorum akşam görürsün diyorsun.. yürüyüş yap biraz rahatla kimseye bişey ispat etmek zorunda değilsin

• Çalışabilirsin part time olarak.

0|0
    0|0
    • Okulla bir arada yurutebilir miyim

• yürütebilirsin tabikide mağazalarda falan part time çalışabilirsin konuşursun mağaza yöneticisiyle okul durumunu ona göre ayarlar.

• Babanın üzerinde hakkı yok mu sence okuma diyorsa bir bidliği var demek ki imkanın yoksa dön git.

0|0
    0|0
    • Okumakta ne kotuluk var? Okumazsam ne iş yapicam

• Senin gibi kadin dusmanlarindan biride benim babam yemin ederim eger okuyamazsam intihar edicem mektup birakicam sebebini yazicam

• Allah belani versin senin. Sen ve senin gibiler gebersin cehennemde yansin

Kızlar Ne Diyor 2

• ne ruh hastaları var su memlekette ya

0|0
    0|0
  • Calisabiliyorsan çalis canim yoksada don eve evlendiginde kocana anlat durumu okutsun eşin seni baska aklima birsey gelmiyor

0|0
    0|0
    • Okutmaz kimse. Of yemin ederim intihar edicem bugun edicem

• 2 tane abim var babamdan beterler. :(

• Allah yardimcin olsun istemiyorlar mi okumani abinler

Yükleniyor...