Sizce hangisi, samsung mi apple mi?

sizce hangisi daha iyi? samsung ya da apple? Sizce hangisi, samsung mi apple mi?
bence apple :)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi nedenini uzun uzadıya anlatırdım ama cahil ile yarışa girme kaybedersin dedi bir büyüğüm.
    Apple : iOS işletim sistemi kullanır. Bu işletim sistemi ile kendi dünyasını kurmuştur.
    İşletim sistemi iOS'un kötü yönleri
    1 geliştirilebilir değildir. 2 uyumlu değildir. 3 erişilebilir değildir. 4 çeşitli kısıtlamaları vardır 5 şarz inanılmaz hızlı bitebilir.
    iyi yönleri
    1 hızlıdır
    Telefonda ise Apple Düşük donanım kullanır çünkü kısıtlanmış olan işletim sistemi hızlıdır. Düşük donanım yeterlidir. En azından 2 yıl ayakta kalır.

Samsung ise işletim sistemi olarak android kullanır
    iyi yönleri ;1 Geliştirilebilir, 2 Erişilebilir, 3 Uyumludur, 4 şarz daha uzundur.
    kötü yönü ;Apple a oranla bozulma oranı kullanmına göre daha yüksektir.
    samsung Telefonlarına gelecek olursak donanım yönünden mükemmeldir. Yüksek teknoloji donanımları kullanılır.

Yurt dışı fiyatlarına gelecek olursak apple
    http://www.apple.com/iphone/ inanmayanlar websitesinden bakabilir.

300$ - 450$ fiyatları arasındadır buda yaklaşık 900TL -1350TL.
    TR de ise 3500TL yani

Samsungda ise yurtdışı fiyatları 980$ - 1350$ civarında değişmektedir buda yaklaşık 3000TL civarına tekabül eder.

Tabi ki bu kıyaslamayı iphone 6s plus ve Samsung Galaxy Edge plus ile yapıyorum.

Ha ben telefonumdan yazıcıya bağlanırım çıktı alırım kendimvirüsyazarım telefonuma atarım aldığım yüksek donanım özelliklerine sahip telefonumu kesintisiz 5 yıl boyunca en üst seviye güncellemeri ile rahatça kullanırım LG Sony hiç fark etmez dosya paylaşırım uyum sağlatırım müzik standı kurarım dinlerim.

Sen iphone un ile mutlu ol ;) beni bozmaz Sonuçta apple kazanıyor... veya samsung 2 side benim cebime girmiyor xD

Sikilmiş goÖotün davası olmazmış :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Özgürlüğüne düşkün biri olarak Samsung derim

1|0
    0|0
  • İkisinide sevmiyorum. İki markada şu anda (özellikleri ve kullanımı için alanlar k. b) Türkiye'de statü ve hava atma aracı olarak kullanılıyor ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • lenavoa

1|0
    0|0
  • Samsung

1|0
    0|0
  • ben samsung kullanıyorum

1|0
    0|0
  • samsunggg