Pek fazla arkadaşı olmayan ama kendiyle mutlu birine ne önerirsiniz?

Etrafımda 2-3 kişiden fazla insan bulunmaz benim genelde... Eh, bu duruma canım sıkılmıyor da değil. Şahsen ben ben olmasaydım benimle arkadaş olmak isterdim (Got it?) Yani sorun nedir bilmiyorum. Eğlenceli, pozitif biriyimdir. Çevremde ''Aa, bundan bana iyi arkadaş olur!'' diyebileceğim birileri yok. Ne önerirsiniz canlar? Ankara'da yaşıyorum ona göre şuralara gidebilirsin gibi önerilerde bulunabilirsiniz. Şakaya vurmazsanız sevinirim ^_^

Güncellemeler:
Yok mu artıran :D

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de öyleyim ve dediğiniz şehirdeyim ama her şeye rağmen kendinizden ödün vermeyin. Muhakkak düzgün insanlar sizi bulacaktır. Zamanla olur :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ankara yanlış bir şehir, bir türlü alisamadim, Sana tavsiyem, muzikle ilgilenirsen herangi bir estruman kursuna gitmelisin, ya da farkli bir kurs da olabilir, ilgi alanlarına göre

1|0
    0|0
    • Benim doğup büyüdüğüm yer, ben hala alışamadım desem? Kursa seneye gideceğim bakalım :)

• Çunki doğa yok, deniz yok, insanin samandan farki kalmiyor, ben karadenizliyim, resmen kurudum diyebilirim. Herseye ragmen yasiyoruz yinede, Ne kursuna gideceksin?

• Benim tanıdığım çevrem çok fazladır ama anlaştığım çok sık görüştüğüm arkadaslarin sınırlıdır. Sikayetci falan da degilim bundan gayet memnunum az olsun öz olsun felsefem :) Ankaraya gelince de isten eve evden ise gidip geldigim icin cok fazla ortam bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • ben kız arkadaş edınemıyorum yaa deyıpte 5 erkeklı sap gruplarına kız arkadaş olma itici kılıyor oda çok dışarıdan bence

0|0
    0|0
  • Çok fazlası zarar bence

0|0
    0|0
  • ankarada askerim takılalım :D

0|0
    0|0
  • Ee ben.😊

0|0
    0|0
  • Ben de Ankaradayım ve genel kafa yapımız uyuşuyor gibi (Yaş 28) Sizinle uygun vaktinizde bir çay içmek isterim. Beni sohbetinize layık görürseniz müşerref olurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...