Bunun cevabını merak ediyorum cahil olmayan cevap versin mutlu olalım?

Atatürkü sevmeyen vatan haini oluyor, akp sevmeyen desteklemeyen dinsiz oluyor. bu kadar aptal bir millet olabilir mi. akp sevmek imanın şartlarından mı belki adamın dini budizm sanane be canım. atatürkü sevmiyormuş ee bırak sevmesin ben sevmem başkası sever atatürk ne kaybeder sevmeyen ne kazanır kimin ne yaptğından düşündüğünden size ne lan beyinsiz kızlar soruyor ahalisi

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• güldürdün beni moralim bozuktu :D haklisin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi kolay birşey değil anlayabiliyorum. Kolay olmaması Allah'ın istese bizi kendine sevdirecek gücü de var ama mahsus bunu yapmıyor. Biz buna irade diyoruz. Bize kalmış. Atatürk'ü 4 dörtlük bir müslüman olmadığı için sevmiyorlardır. Rakı içmesi falan filan. Eyvallah bişi demiyorum.
    İkincisi kimse kimseye saygı duymak zorunda değil ama bu saygısız davranmak anlamınada gelmiyor.
    Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil ama bazı durumlar hariç. Bunlardan biri eğer bir kişi senin vatanını kurtaran bir liderse kusura bakma bu adam ateist de olsa , budist de olsa mükemmel bir müslüman din kardeşimiz de olsa saygı duymak zorundasın.
    Eee canım vatanı sadece O mu kurtardı. Askerler hiç mi savaşmadı?
    Karşında 10 katı asker dahi olsa eğer kendi askerlerini iyi yönetirsen, akıllı bir komutan olursan savaşı kazanırsın. Yoksa sen düşmandan 100 kat güçlü ol akılsızsan o savaşı yine kaybedersin. Burdaki önemli olan şey bu. Bu yüzden küçümsemesinler Atamızı. Bok atmasınlar.
    Din çok önemli, keşke bende dört dörtlük dindar biri olabilsem.
    Ama işte bu sözleri duyunca kızıyorum ve söylüyorum ; o zaman kurtuluş savaşı zamanında popona güvenen dinci bir adam çıksaydı da Atatürk'ün yerine o vatanı kurtarsaydı...
    Evet biraz ağır oldu ama bu sözüm dindarlara değil. Dincilere...
    Zaten kendini bilen Atatürk'ünde, dininde önemini bilir ve birbirine karıştırmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ataturku sevmem. Ama onu sevmemem ona saygi duymayacagim anlamina gelmez. Ataturk sevmemem benim yobaz oldugum anlamina da gelmez. Ataturk iyi bir lider. Turkleri seviyorum, liderlerini değil vesselam.

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum ataputu kanka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Asla yaşadığın ülkesine düşmanlık edecek kadar nankör olma.
    Sevmesen de saygı duymak zorundasın, ayrıca inönü iti ile Atamın yaptıklarını karıştırdığınız sürece Atamı sevemezsiniz zaten.

0|0
    0|0
  • Bunun sebebi yıllardır süre gelen sosyal savaşın bizde yarattığı etkiler. Tamamen milleti uçlaştırdılar. Atatürk deyince akla Chp, Chp deyince akla Atatürk gelir. Din deyince akla Akp geliyor. Akp deyincede din akla geliyor. Tek Atatürkçü parti Chpmi? Tek dinci parti Akp mi? Hayır. Ama bizim millete öyle bir empoze ettilerki bunu öyle bir uçlaştırdılar ki.

0|0
    0|0
  • Yahu millette sorun var diyorum anlamıyorsunuz. Kavramları yanlış bilen ve yorumlayan insanlardan alıyorsundur bu tabirleri; vatan haini, dinsiz. Onlarla konuşmayacaksın, olacak bitecek. Onlar seninle konuşsa bile takmayacaksın abi. Yapabileceğin bi' şey yok yani.

0|0
    0|0
    • bu insanların hak ettiği ortaçağ avrupası

• Hayır abi öyle değil, bizim ülkemizde olan saçma sapan, tamamen cahil insanların koyduğu tabirler. Git Almanya'ya, I. Wilhelm'i sevmeyen birine vatan haini diyorlar mı bakalım?

• her kürtü pkklı gören onca insan varken bu toplumda
    umurumda olmayan hede höde

0|0
    0|0
Yükleniyor...