Üçüncü kişilerin görüşlerie ihtiyacım var. Siz olsanız ne yapardınız?

Geçen yaz bir kadınla tanıştım, Benden 15 yaş büyük, ama asıl mesele yaş farkı değil, zaten çok iyi anlaşıyoruz. Ciddi olarak bu yaz evlenmeyi düşünüyorduk ''Düşünüyorduk'' diyorum çünkü daha önceden ailesiyle tanıştım nişan olduk ama bana Üç gün önce Bir itirafta bulundu daha önce kıbrısta kurpiyerlik yaptığını, benimle tanışmadan öncede konsomatrislik yaptığını söyledi. Bende onu sevdiğimi bunların geçmişte kaldığını söyledim, ama asıl mesele burada başlıyor şimdi tekrar konsomatrislik yapması gerektiğini çok borcunun olduğunu söyledi. mecbur olduğunu tefecilere borçlandığını söyledi. benim ödemeye gücüm yetseydi hiç düşünmeden verebilirdim şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. onu çok seviyorum ama o bu batağa sürüklenirken ben öylece seyrediyorum. elimden hiç birşey gelmiyor, sırf sizlerin görüşlerini almak için üyelik açtım siteyi uzun zamandır dışarıdan takip ediyordum. şimdi kafamda iki soru var; her gece başkalarının içki masasına meze olacak biriyle nasıl bir ilişkim olur hazmedemiyorum, diğer yandan onu bu durumdayken bırakarak kaderiyle tamamen başbaşa kalmasınıda istemiyorum ne yapmalıyım ben hayatımda pavyona gitmiş insan değilim, konsomatris ne olduğunu bile bilmezdim şimdi soruyorum sizlere ben ne yapmalıyım? çünkü ben kendi içimde bir cevaba ulaşamadım

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...