Üçüncü kişilerin görüşlerie ihtiyacım var. Siz olsanız ne yapardınız?

Geçen yaz bir kadınla tanıştım, Benden 15 yaş büyük, ama asıl mesele yaş farkı değil, zaten çok iyi anlaşıyoruz. Ciddi olarak bu yaz evlenmeyi düşünüyorduk ''Düşünüyorduk'' diyorum çünkü daha önceden ailesiyle tanıştım nişan olduk ama bana Üç gün önce Bir itirafta bulundu daha önce kıbrısta kurpiyerlik yaptığını, benimle tanışmadan öncede konsomatrislik yaptığını söyledi. Bende onu sevdiğimi bunların geçmişte kaldığını söyledim, ama asıl mesele burada başlıyor şimdi tekrar konsomatrislik yapması gerektiğini çok borcunun olduğunu söyledi. mecbur olduğunu tefecilere borçlandığını söyledi. benim ödemeye gücüm yetseydi hiç düşünmeden verebilirdim şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. onu çok seviyorum ama o bu batağa sürüklenirken ben öylece seyrediyorum. elimden hiç birşey gelmiyor, sırf sizlerin görüşlerini almak için üyelik açtım siteyi uzun zamandır dışarıdan takip ediyordum. şimdi kafamda iki soru var; her gece başkalarının içki masasına meze olacak biriyle nasıl bir ilişkim olur hazmedemiyorum, diğer yandan onu bu durumdayken bırakarak kaderiyle tamamen başbaşa kalmasınıda istemiyorum ne yapmalıyım ben hayatımda pavyona gitmiş insan değilim, konsomatris ne olduğunu bile bilmezdim şimdi soruyorum sizlere ben ne yapmalıyım? çünkü ben kendi içimde bir cevaba ulaşamadım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaşı biraz büyük senden.
    Yaşıtlarınla takıl. Çıtır kızlar var yaşıtların. ;)
    Bu kadının sana daha ne itirafları vardır?

0|0
    0|0
    • gelde bunu gönlüme anlat.

• Amin, allah kimseyi hatta can düşmanını bile böyle bir konuda çaresiz bırakmasın

• Amin.

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar sevdiğine bağlı ben aşık olsam gerekirse banka soyar adam öldürür pavyon yakabilirim şüphe etmeden yaparım hemde çünkü Şu an gerçekten aşık olduğum var kılına zarar gelse gözümü kırpmadan insan öldürürüm yani ya bulucaksın yolunu ya da bırakıcaksın

0|0
    0|0
    • bulamıyorum işte bir yolunu. daha önce çok fedakarlıklar yaptım onun için. herkes onu sevdiğim için bana aptal ya da deli dedi

• Bencede gereksiz bir şey sen içki masanda otururken muhabbet etmek için birinin olması ve bunun bir iş olması saçmalık siz gidin yurt dışına iş ev ayarlayınca ailesini alırsın

• insanlar birbirine zulüm ediyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesaj kutunuz kapalı sanırım açarsanız fikrimi oradan soylemek isterim

0|0
    0|0
    • tabi

• tekrar denermisiniz? açılmış olması lazım fikrinizi önemsiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence gitmesine izin verme çalışın ödeyin

0|0
    0|0
    • bilemiyorum işte sen olsan nasıl hissederdin kendini benim yerime koyduğunda

Yükleniyor...