Kimse kusura bakmasın ama, bir İSRAİL kadar olamıyoruz. Haksız mıyım?

Arkadaşlar şimdi bırakın müslümanlığı bir tarafa, kürtler de müslüman.
Arapların Türklere attığı kazıktan başlıyorum ( 1 ve 2 dünya savaşındaki )
Her neyse, Şu an Hamas terör örgütü, İsrail'e en ufak bir saldırıda, İsrail gözü kör olup orayı yerle bir etmek için her şeyi yapıyor değil mi?
Eee peki, Türkiye neden PKK için aynısını yapmıyor?
Neymiş efendim İsrail halkı katlediyormuş?
Eee arkadaşlar, pkk nın şehir yapılanması? doğu halkının pkk ya yardım etmesi?
polisimiz, askerimiz bir yere gittiğinde esnafların arayıp '' Şurdan çıktılar şu yola gittiler '' diye pkk ya haber uçurması?
Hiç düşünmediniz mi filistin halkının hamas sempatizanlığını?
Eee şimdi katil İsrail mi oluyor?
Bakın hamas sus pus oldu. Biz niye pkk nın ve kürtlerin sesini böyle kesmiyoruz?
Şimdi onlar katil oldu, biz de pkk gibi bir şeyi yüce Türk milleti yenemiyor, onlar bizden çok mu daha iyi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yavrum biz aynısını yapsak tüm dünya tepemize çöker leş kargası gibi. Sen duymuyor musun pkklıların içinde her milletten adam var. Koca bir dünya biz Türklerden nefret ediyor. Tee Osmanlıdan gelen bir kuyruk acıları var çünkü. Yeryüzünden silmek istedikleri asıl ve tek millet biziz. Bunun için fırsat kolluyorlar zaten. Gerek tahriklerle, gerek terör örgütüne yaptıkları yardımlarla. Yani demem o ki, aynısını yapacak güç ve yetki sahibi olamayız...

0|1
    0|0
    • Evet dünya ayağa kalkar insan hakları falan hep zırvalıyorlar zaten. Ama bak israile karışan eden yok, adam abye tek yeter çünkü. Başta amerika var arkasında. ama bunların gizliden gizliye hep bağlantısı zaten malum ya

• togepimiydi o pokemon ya :D

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihte onca it topluluğunu yok eden Türk milleti, bugün bir it grubunu yenemiyorsa eğer geçmişte melezleştiği için ve birlik olmadığı içindir.
    galeri7.uludagsozluk.com/299/cengiz-han_482059.jpg

1|3
    0|0
    • Hacı vatandaşlarımız hep dilekçe yazıyor, bizi halk olarak askere alın, biz de savaşalım diye. Ama cevap hem red. Biz ne yapalım? bu adamlar en iyisini yapıyor bak. Niye biz böyle yapmıyoruz. Her gün canlarımız gidiyor içimiz yanıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• pkkya yardım eden bir çok devletler var türk milleti pkkyı yenemiyor diyebir şey söylenemez bunu yenmek için uğraşılıyor her ükle kendi çıkarlarını düşünüyor türkün türkten başka dostu yoktur zaten tüm ükeler işine geleni söylüyo yapıyolar elbet bir çıkarları var

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum bu filistinlilerde bizim malum topluluk gibi israil askerine taş falan atıyor ve israil bir askerine bişey olsun taş üstünde taş bırakmıyor biz napıyoruz çözüm süreci..

0|2
    0|0
    • aynen öyle. adamlar haklı yani bence bizim durumumuzu da düşününce.

• aynen öyle ben de bunu anlamıyorum bizim halkımız da sanki de israil onları yerinden etti orada zülüm yapıyor gibi düşünüyor bunu da anlamıyorum bu kadar cahil olmamalıyız

• bilmiyorum böyle ne olacak halimiz..

Erkekler Ne Diyor 2

• Baştan sona haklısın.

0|1
    0|0
  • Haklısınız.

0|1
    0|0
Yükleniyor...