Evli birine aşıksınız o da size aşık ama bir türlü eşinden ayrılamıyor ne yaparsınız?

böyle saçma sapan bir durum var arkadaşlar ne yaparsınız nasıl üstesinden gelirsiniz bekler misiniz ya da kendi yolunuza mı bakarsınız?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• çok zor bir durum.. eğer gerçekten aşıksan ve onun da sana aşık olduğuna inanıyorsan bence beklemelisin yanında olduğunu hissettirmelisin.. eninde sonunda yoluna sokacaktır bu karışıklığı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgi aşk şehvet insanoğlunda var olan ve uygun aday olunca ve karşı taraftanda o ilgiyi görünce harekete geçen hisler.. Ancak sonrasında üzmemek ve birilerinin üzülmesine neden de olmamak için bünyemizde AKIL ve İRADE 'de mevcut. Ahlaki boyutuna değinmiyorum bile. Geç kalmış olmanız bunları kullanmanıza engel değil ehveni şer.. Sağduyulu bir kara verip kendi yol haritanızı çizmenizi dilerim.

0|0
    0|0
  • Evli biriyle aşık olma durumuna kdr ben nasıl gelmişim diye sorarım kendime eşinden ayrılamaması ne demek öyle bişey söz konusu bile olmamalı Allah korusun büyük konuşmamak için susuyorum sen anla işte

0|0
    0|0
  • evli birisini ayartmamalısın yuva yıkanın yuvası olmaz

0|0
    0|0
  • kuma giderim😆

0|0
    0|0
  • Evli birine bakmazdimm

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemiyorum ama yuva yıkmak istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evli isem başkasına bakarsam gözlerim çıksın amin

0|0
    0|0
  • Evli birine aşık olmam arkadaş

0|0
    0|0
    • büyük konuşmamak gerek bende öyle diyordum..

• Diyelim aşık oldum ki bir öğrendim evli kesinlikle işim olmaz içimde yaşarım ne yaşayacaksam ona belli etmem ondan uzaklaşırım

• Eşinden ayrılsa sanki kadını mutlu etcen

0|0
    0|0
    • neden etmeyeyim?

• açar mısın biraz dostum?

• Şimdi onunla mutlu diğil belki sevecekse evlenmedi lakin ona alıştı onun alışkanlıklarını sevdi sana gelince evlendi senle diyelim senin alışkanlıklarına alışana kadar zaman alcak ve her alışımında isyan edecek çünkü diğer eşininkine alışana kadar akla kara secde ve bunları sevene kadarda öyle oldu ve bu isyanı seni her gecen gün rahatsız edecek bununda sonu hayrı alamet diğil

Yükleniyor...