Sizlerinde kötü anınız varsa yazarmısınız?

(uzun ama okursanız sevinirim) Ailem küçüklüğümden beri asla anlaşamazlar hep bir kavga vardır evin içinde. Ben de bir köşeye geçer onları izlerdim hiç konuşmadan sadece bakardım. Yaklaşık 6 yaşındaykende hobi olararak resme başlamıştım ve bu alanda yeteneğimin olduğunu farkettim ve devam ettim. Babam paraları orda burda kadınlara harcayıp sarhoş olarak geliyordu. Bir gün yine sarhoş olarak geldi ve annemin üstüne yürüdü, annemde bundan bıkmış olacak ki eline bıçağı aldı ve yaklaşmamasını söyledi babamda çekilmişti mecburen bende onları çiziyordum kenarda.7 yaşımdayken okuldada konuşmazdım sadece onun bunun resmini çizerdim, dersleride hiç kaçırmadan dinlerdim.15 tatilde annemin çalıştığı terzi dükkanında yanında olurdum. Orada patronun oğlu vardı 16 yaşlarında Ahmet diyelim örn.. Sürekli yanıma gelirdi ve hafif dokunurdu şakalarla filan ben neredeyse gülmezdim ciddi birisiydim galiba. Her neyse bu dokunmalar sıklaşmıştı ve öpmeye başlamıştı ben herhangi biryey demiyordum.Çünkü bunu babamda yapıyor o yüzden o kadarda kötü olmasa gerek diye düşünürdüm ve bu şekilde devam etti, kimseye bir şey dememiştim... Bugün ailem boşandı ve bende ayrı bir eve çıkıp resimlerimle para kazanıyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• normalde Ankrada yaşıyorum yazları köye giderdik 13-14 yaşımdayken köyde yakın bir akrabamız vefat etti onun canazesine gittik ben tanımıyorum tabi, cenazede sıkıldım eve gidiyorum yolda çocuğun biri bana çattı alttan aldım baktım üzerime yürüyor bunu bir güzel dövdüm öyle böyle değil resmen döve döve yenien şekil verdim eve geldim yattım sonra bir öğrendim ölen akrabamızın oğluymuş çocuk o acıyla kendini dışarıya atmış üstüne birde ben dövmüşüm gidene kadar evden dışarı adımımı atmadım oda beni ispiyonlamadı bu dövdü diye ama dövene sülalede herkes iyi sövdü gıkım çıkmadı :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benım öyle çok bı trajedım yok , tabıkı kötü anılarım var ama senınkının yanında hafıf kalırlar

1|0
    0|0
    • Bunun küçüğü büyüğü olmaz yani söleyebilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzelmiş. Beğendim. Filme çekin lan bunu!

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...