Kuranda aşk evliligi yasak mı?

Kuranda aşk evliligi yasak mı? Zina falan ondan bahsetmiyorum. Kuranda aşk evliligi yasak mi?

0|1
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Pek tasvip edilmeyen birsey aşk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Babanın kızına şehvet duymasını helal gören bir dinin kitabına asla inanmak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Diyanete sor bence kafamıza göre cümleler söylememize gerek yok en doğru bilgiyi öğrenebilirsin ordan

0|0
    0|0
  • Kuranda daki yasaklar insana topluma zarar veren ve suistimal er yasak tır. ancak suna islam olduğu söylenen ülkelerdeki uygulamalar İslam ile hiç alakalı değildir.

0|0
    0|0
  • Şimdi herkes hoca kesilir size acık ve kesin hükmü söylüyorum sevgili olayı tamamı ile haram aşk yaşamak yasak diye birsey yok ikisi farklı seyler...

0|0
    0|0
  • Bütün kainat hub sıfatından yaratıldı yani sevgi sıfatından. Aşk evliliği yapmak günah değil. Nikahın olmadan bişeyler yaşamanız günahtır

0|0
    0|0
  • Yasak olan evlilikler Müslüman birinin farklı bir dindeki biriyle ya da inançsız biriyle evlenmesi yasaktır, evlilik dışı ilişki yasaktır, bunlar dışında nikah düşen biriyle evlenmede sorun yoktur

0|0
    0|0
  • İnsan aşkı allah aşkının çnüne geçmezse iyi

0|1
    0|0
  • Evlendikten sonra aşık olursan olur. Kurana göre evlenmeden önce birbirinizi görmeniz bile haram

0|0
    0|0
  • Sacmalama tabiki yasak değil

0|0
    0|0
  • saçmalama be

0|0
    0|0
  • Kur'an da Aşk geniş bir şekilde ifade edilmiş zaten. Okumadığınız belidir. İlgili Ayetler vardır. Oku oku ezberle... bitmez...

0|0
    0|0
  • Kuran neden aşk i yasaklasin. Yasak olan zina

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır degil.

0|0
    0|0
  • niye yasak olsun ki anlamadım

0|0
    0|0
  • kuranda aşk yasak aşkın evliliği yasak oğlu yasak.

0|0
    0|0
  • Aşk. Evliliğinden kastın ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aç oku yalan yanlış bilgilerle kafanın yıkanmasına izin verme

0|1
    0|0
  • Yok Artık !

0|0
    0|0
  • Yasak. Ask haramdir cunku helalin olmayan biriyle. E ask evliligi de asik odluktan sonra evlenmektir. Evlenene kadar goz zina ediyor el zina ediyo falan filan.

0|0
    0|0
  • Yasak tabi. Zina

0|0
    0|0
  • Aşk diye bisey yok tatlım neyini yazcaj

0|0
    0|0
Yükleniyor...