Şişman insanlar neden çok cana yakın sempatik olup, olup olmadık her şeye gülerler?

evet tombişler çok tatlı olup olup olmadık herşeye gülüp bir acayip neşeli oluyorlar ve genel itibarla onlardan kötülük ummuyorsun.. pek streslide olmuyorlar. dertlere tasalara umursamaz oluyorlar.. bunun nedenini bilen varmı?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendimden yola çıkarsam. Kilolu olduğum için insanlardan hakaret çok duydum bunlar insanı üzüyo gerçekten ama bir noktadan sonra diyosun ki yeter lan niye üzülüyorum takma kafaya salla gitsin ne bokk derseler desinler umrumda değil. Sonra gülmeye başlıyısun. Hakaret edilse bile sana sadece gülüp geçiyosun artık. Ağlamaktan bıkan insanlar belki de gülüp geziyolardır. ya da içinden ağlarken insanlara mutlu gözükmeye çalışıyordur...

0|0
    0|0
    • senin açından durum öyle olmuş anlaşılan.. ama geneli çok mutlu.. hepsi dediğin gibi olmayabilir.. ben envayi çeşit yiyip yiyeceğinde mutluluk hormonu salgılatmasından şüpheleniyorum :) ayrıca artık zayıflatıcı yöntemler çok.. teknoloji gelişti.. zayııflanılabiliyor..

• Biliyorum zayıflamaya çalışıyorum zaten Şu an. İnşallah istediğim kiloya bir an önce gelirim

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar yağ bende de olsa öyle olurdum

0|0
    0|0
  • Fazla kilosu olan bir arkadaşımın sözü aklıma geldi tipten kaybediyoruz bari başka şeylerde iyi olalım diye bu sebepten muhabbetleri iyi olabilir 😅

0|0
    0|0
  • Canlarının istediklerini yiyolar o yüzden mutlu oluyorlar :D

Obur iskeletler bisey göremedikleri için hayattan zevk alıntılar :D

Edit: ben zayıf da değilim şişman. Da değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...