Grubumuzdaki kiz neden boyle yapiyor, yoksa neden oldugunu o da mi bilmiyor?

Bizim sekiz kisilik bir arkadas grubumuz var, bir tanesi ile anlasamiyorum, cok kirdi beni, ben de mesafeli olmaya basladim artik, merhaba merhaba bu kadar iletisimimiz.

Ama ne zaman boyle uzaklassam bana yakinlasmaya calisiyor, yanima geliyor seni alim mi su gun sunu yapalim mi gibi seyler soyluyor.

Bu kiz neden boyle yapiyor sizce?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hatasını anlamıştır belki de
    Şans tanı
    Ama yine kırarsa sende gerekli cevabı verirsin

0|0
    0|0
    • Ama hep ayni gelme gitmeler yasiyor sanirim ://

• Bu yasima kadar sevgi saygi cercevesinden disari cikmadim arkadaslarimla, simdi de bunu yapmicam bir kisi icin.

Aslinda bu eski bir mesele oldu artik, ben onun arkadasliginda vazgecince uzulmem de gecmisti, bu aksam karsilastik yine, oyle iste :))

Iyi dileklerin icin tesekkur ederim...

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• bennimde öyle bir tanıdığım vardı salak salak davranıp yakın olmaya çalışıyo tamamen onun mallığı takma bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Durumu bilmiyoruz, kızı tanımıyoruz. Bir çok şey olabilir. O yüzden net konuşmamız mümkün değil. Sadece tahminler. Hem de çok.
    Belki kız sizinle oynuyordur, belki de karşılıklı tatsız bir sürtüşmeyi düzeltmeye çalışan genç bir kızdır. Kadınların denge konusunda erkeklere göre çok daha değişken olduğunu biliyoruz. Bu açıdan bakınca şu an eşref saatinde olabilir.

Bahsettiğiniz kızın bir çok açıklaması olabilir. Bunu siz bizden daha iyi görecek konumdasınız.
    Elinizden geldiğince takışmadan, kötü olmadan ama mesafeli ve sağlam duruşunuzu koruyarak onu anlamaya çalışabilirsiniz.

Umarım sizin adınıza iyi sonuçlanır.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim, ateiste yaptigim yoruma bakip tekrar degerlendirebilirseniz sevinirim.

• berinnnn,
      Rica ederim. Sorunuza yanıt bulmaya çalıştık beraber.
      Bir ilave yapmak istiyorum. İnsanoğlu farklı bir canlıdır. İçinde o kadar değişik ruh halleri, akıl oyunları ve hisler barındırır ki bunları anlamak için bilim dalları kurulmuş. Karşınızdaki bu kişinin de içinden ne geçtiğini anlamak çok zor. Yazdıklarınızdan dengesiz olduğu hissine kapıldım ama peşin hüküm vermek istemem.
      Sizin bu durumda kendinizi müdafaa etmeniz yerinde bir davranış fakat bu tür kişilerin garip bir şekilde takıntı yaptıklarına ya da grupta bir kişi gözlerine kestirdiklerine veya en basitinden duruma göre adam kullanmaya çalıştıklarına sıklıkla rastlarız. Mesafeli tavrınızla kendisine gerekli mesajı gönderiyorsunuz.
      Siz kendinizi çektikçe karşınızdaki daha çok size yanaşır. Serseri mayın bir yerde patlar. Bu patlama sırasında size zarar gelmesini önleyeceğinizi düşünüyorum.

• @Ate_ist
      İyi niyetli ve yapıcı olduğunuzu biliyorum.
      En iyi dileklerimle.

• Nerde çokluk

0|0
    0|0
  • Sizi kaybetmek istemiyor ya da sizden faydalanacağını düşünüp uzaklaşmanıza izin vermiyor.

0|0
    0|0
  • koymuş olduğun mesafenın farkında olmuş olabılır , bunu düzeltmek ıcın bır çaba gosterişi

0|0
    0|0
  • 25 yaşındamı o teyze?

0|0
    0|0
    • Evet o teyze de 25 yasinda

• benzerini 16 yaşımda yaşamıştım sonu kötü bir durumla sonuçlandı arkadaşlığını kesmeni öneririm

• Kızları anlamak çok zor:)

0|0
    0|0
  • Yokluğuna denk geliyorsun demekki.!.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ya öyle sağı soku belli olmayan kisilerde n hiç hazzetmiyorum mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum onlardan.

0|0
    0|0
  • durumu duzeltmeye calisiyordur belki de. . sogukluk aradan kalksin istiyordur

0|0
    0|0
  • O olayı unuttu devam ediyor çünkü o kırılmadı hepsi bu.

0|0
    0|0
  • senin kırıldığını farkında olmamıştır.. madem sellamlaşıyorsunuz konuşmaya devam et ve müsait anında kimsenin olmadığı bir zamanda şu lafına, tavrına kırıldım de.. belki sen yanlış anlamış olabilirsin..

0|0
    0|0
  • Dengesiz bir arkadaşım var aklına esince yazıyor konuşuyor iyi davranıyor bende onu öyle kabul ettim 3 ay oldu yazmadı bakalım ne zaman yazacak.

0|0
    0|0
  • Seni seviyor olabilir

0|0
    0|0
  • iyice dışlamayın diye aranızı düzeltme yoluna gidiyor sanırım

0|0
    0|0
  • yalakalik

0|0
    0|0
Yükleniyor...