Kardesimin gogusleri yuzunden psikolojisi bozuldu napicam?

Lise 1 e giden kizkardesim var gogusler cok buyuk yani su erkekler hayal eder ya buyuk gogus o derece belkide dahafazla bilmiyorum okula gitmis beden dersiymis hani su uzun kollu siyah badiler olur ya onu giymis bogazli kazak iste mudur yardimcisi cagirmis ceket vermis al giy diyr niye demis al demis giymis iste dunde söze gidicektik kiz istemi gibibbise kardesimde gelicekti yani normal bir kazak giydi yine kardesime ceket giydiridiler orda buyuk hacca giden dede varmis gogusleri belliymis gunahmis yani dekolte bile yok kizin gogsu buyuk bol giysede buyuk yani kardesimin psikolojisi bozuldu napicammm

0|1
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• büyüğü dert küçüğü dert olması dert olmaması dert bu ne ya :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ceket giymesi veya giymeyi kabul etmesi bunun anormal bir durum olduğunu kabul etmek gibi olur bence. Biraz sert tavırla reddederse sorun ortadan kalkabilir.

0|0
    0|0
  • Hep bir kardeşlik hakim değil mi dostlarim

0|0
    0|0
  • normal asıl olması gereken şey bu kadınna yakışan göğüs bunadan neden rahatsız olsun yaşıgerği

0|0
    0|0
  • Kız elletiyo olmasın normal değil okadar büyük olmasi

0|0
    0|0
  • bir türkçe yazmayı öğren önce hiçbirşey anlamadım ya

0|0
    0|0
  • Yapacak bişe yok

0|0
    0|0
  • sende bir ceket atı ver üstüne

0|0
    0|0
  • Çevrenizi değiştirin daha az abaza olan bir topluma geçin

0|0
    0|0
  • Abi çok zor işin de ufaltıcı sütyen takın bakakım

0|0
    0|0
  • Büyük sevende var küçük sevende dert etme.

0|0
    0|0
  • o kardeşin değil sensin ama ergenliktesin büyüyosun memelerin de haliyle büyüyor bu duruma alışmalısın yapacak bir şey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gereksiz bir aptalca bir tavır.. dekolte yok güzel giyindikten sonra olabilir biraz büyük göğüs.. çocuğu kendisi değilde çevrenin dandik davranışı huzursuz eder.. büyük dediğin kaç ki göğsü..

0|0
    0|0
  • Ben olsam benim de bozulurdu.
    O göğüslerle öyle bir "iklimde"... zor.
    Yapacak bir şey yok. Daha fazla dikkat etmesi gerekecek. Konuş ve izah et bu durumu ona.

0|0
    0|0
  • Doktor a
    Gidin
    Sizi yönlendirme yapar

0|0
    0|0
  • Kardeşini bu kadar rencide edici davranış sergilettirmeyin. Kızın elinde olabilecek bir şey yok. Salaş şeyler giyerse biraz daha kamufle edebilir

0|0
    0|0
    • Ama o söze gittigimizde kardesime ceket giydirlemelerine ayar oldum
      Kiz daha 15 yasinda yani orda hacca giden dede varmis gunahmis boyle cahilce bise olabilirmi ya

• Dede hacca gittiyse önce bakış açısını temizlesin kardesinin bir sucu yok, dede dediğin kendi gözüne hakim olamiyor mu 15 yasindaki kıza bakacak kadar mi aciz, ne anlarım ben onun haccindan o zaman

• Ne yobaz yerde yaşıyormuşsunuz yani yapacak bir şey yok daha da büyüyebilir küçük sonuçta yaşı böyle yaşamayı öğrenecek

0|0
    0|0
  • hahahhahahahhaha sutyen taksin

0|0
    0|0
  • Korse alin

0|0
    0|0
  • Bir süre saklayın bence. Türkiye buna hazır değil.

0|0
    0|0
    • Ama cok ayip degilmi ya kizin vucydunun bir parcasi okulda ogrermenler diyomus ki gomlek ustune 2 kat kazak giyeceksin

• Evet onun elinde olan bir şey değil ayıp ama yaşı küçük olduğu için biraz büyüsün istediğini öyle giysin bence. Kendinin de psikolojisi açısından en uygunu bu.

• estetik yaptırın küçültme estetiği

0|0
    0|0
Yükleniyor...