Benim sevilme sevme hakkım yok mu?

18 yasında lise ögrencisiyim şişmanım su ana kadar hiç sevgilim olmadı ve yapayalnızım arkadasımda yok benim sevilme sevme hakkım yok mu :(

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Liseden üniye geçen çoğu kişi çok zayıflıyo hatta evrime kafa atıyorlar sen de zayiflarsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın ufak henüz, ileride karşına sevebileceğin biri çıkar

1|1
    0|0
    • teşekkürler yorum için. sevdiğim biri var. ama beni sevmesi imkansız gibi. yani korkuyolar benden sanırım. hayal kurmak en iyisi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Üzülme yeğen ilerde sende s.. eversin. Repliğin sansürsüz halini "truva çorum versiyonu" adlı videonun ilk başındaki çadır sahnesinden izleyebilirsin.

0|1
    0|0
  • Ulan dert ettiğin şeye bak, elbet zamanı ve sırası gelecek, bende 21 yaşıma geldim 1 tane sevgilim oldu, oda terk etti gitti sebepsiz yere. Değmedi yani

0|1
    0|0
    • abi sevdiğim için herşeyi yaptım terketmedi ama umursamadı 22.09.2014 saat 22:30 civarından beri. hiç bişeyim kalmadı

• Öyle deme, sıkma canını, beslenmene de dikkat et, vardır herşeyde bir hayır, bende bir kız için neredeyse ağlayacaktım hatta ağladım bile diye biliriz ama o rahat yatağında uyuyordu, anlayacağın değmiyor, sende sıkma canını zamanı gelecektir.

• boy kilo kaç.

0|1
    0|0
    • 185 150

• ama hemen gelişme bekleme,
      zaten 30 kilo vermiştim diyosun
      1-2 ayda olacak bişey değil,
      6 ay gibi uzun bir süre hedef koy önüne.

• hedefim 7 ay abi. 7ayda fit olmak. havalar sıcaklayana kadar yürüyüş sonra deniz zaten.

• Yok. Zayıflamadıkça yok. Bunu çok samimi söylüyorum yanlış anlama. İnsanlar bencil.

0|1
    0|0
    • aynen baba

• niye böyle sence? herşey tip mi

• çok yoruldum dostum yarın uzun uzun konusalım senle. Whatsapptan yaz bana 0551 - 714 - 23- 83

• Benim arkadaş vardı 18 yaşında ben ozaman 17 yaşındayım. Bende tatlı çocuğum yüzüm temiz sakal felan yok saçlar felan dikik boyumda uzun zayıfım güzel kızlarla çıkıyorum. Çocuk kilolu kimse bakmıyodu. spora yazıldı şimdi 185 75 kilo yüzünde sakalı var götürmediği kız yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...