Trans bir kadın ile evlenmek?

Transseksüel yani ameliyat ile güzel bir kadın olmuş pembe kimliğe sahip alımlı bakımlı tam bir kadın olmuş çok güzel ses ameliyatıda olarak sesi ince fark sıfıra inmiş huy olarakta düzgün birisi ile hanım hanımcık olmuş trans bir kadına aşık olur evlenir misiniz?

Güncellemeler:
soruma yenisini daha ekliyeyim Transseksüel birey ile eş cinsel birey arasındaki farkı biliyor musunuz tam manasıyla ve neden trans bireyler eş cinsel olan g*y ve l*z bireyleri itici bulur genellikle kabul görmezler?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Hayir ben erkek istiyuorum senin deddihin donme

0|0
    0|0
    • kanka sen eş cinsel ve transı karıştırıyorsun trans kadınla evlenmem kanunen imkansız :D:D

• tm tm :D kanunen evlenemezsin de onu diyeyim dedim :D

• Evlenmek de istemiyorum ki istesem yurtdisina da cikar yine de evlenirdim

En İyi Erkek Görüşü

• Ön eki olmayan her şey asıldır ve tercihtir. Mesela sosyal olmak iyi bir olgu iken asosyal olmak toplumdan dışlanmışlıktır. Mert olmak varken na-mert olmayı istemeyiz değil mi işte bunlar gibi düşün kadım ile olmak ne güzeldir ama trans-kadın gerçekten kadın mıdır?

0|0
    0|0
    • değil mi ki?

• Ben bilmem o konuları hayatım boyunca ilgi duymadım ve tercih etmedim o tarz ilişkileri (o tarz demem kasti dir o yani uzak sıfat) eig için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 8

• Heteroseksüel bir kadın olduğum için soruyu trans erkek olarak çevirerek yorumlayayım:
    Çocuk sahibi olamayacağız tam bir erkek olsa bile. O yüzden evlilik boyutuna getirirken düşünürüm. Ama sevgili kesinlikle olurum benim için uygun birisiyse. Dediğim gibi biyolojik olarak erkek olmadığı için evlilik boyutuna getirir miyim bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Evlenirim.

0|1
    0|0
  • durust olmak gerekirse trans biriyle evlenemem psikolojim buna hazir degil veya trans kisilere yonelimim yok ama escinsel evlilik yapabilirim

0|1
    0|0
  • erkek olsam hayır evlenmezdim.

0|1
    0|0
  • Ayyy igrenc ya

0|1
    0|0
    • gerçi imkansız ama senden de güzel olsa bile mi :)

• Hayır.

0|1
    0|0
  • Ya çocuğunuz çirkin olursa ama iç güzelliğe bakiyosan evlen disi ameliyatmis falan boşver

0|1
    0|0
  • Dun bir trans vardi burda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ttrans sexüel bir ruh hastalığıdır hasta bir ruh ile devam edeceğine inanıyorsan devam et tabiki mana vermek anlamında söylemiyorum allah kşmsenin başına vermesin hastalık allahtandır ama hayat senin hayatın dünyaya bir defa geliniyor sonu belli olmayan yollara girmek tehlikelidir

0|1
    0|0
  • Translara fobim yok. Kadın olmuşsa onu öyle kabul ederim.

2|1
    0|0
  • Asla evlenmem...

0|1
    0|0
  • Saçmalama :D O nasıl bir yokluk be oğlum :D

0|1
    0|0
  • Midem bulandı

0|1
    0|0
  • La bir gah git

0|1
    0|0
  • Bakireyse neden olmasın :p

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey anlamadım

0|0
    0|0
  • Önceden çükü olduğunu düşününce yok la istemem ben.

0|0
    0|0
  • Açıkta olmam evlenmem de

0|0
    0|0
  • Asla evlenmem top top'dur değişmez. Bu site'dede var genç biri erkek'ken kadın olmuş nickini söylemeyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...