Sat 3 40 var mı ygs çalısan kardeşlerim?

varmıı ygs çalışan Şu an
son 39 gün arkadaşlarr!!

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ygs değilde, ders çalışıyorum evet.

1|0
    0|0
    • çalış çalış ygs yi kafayalayim bende bir şey istemiyorum

• ne için mimarlıktan yatay geçiş yapıyorum deme bana

• Hayır açıktan bölüm okuyorum. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bu satte çalıştıgından hiçbişey anlamazsın
    sabah erken kalkacan bomboş kafayla oturacan konu çalışıcan.
    çünkü beyin uykudan uyanınca bomboş oluyor stres sıkıntı yok. ilk konuyu görürse o kalıcı oluyor. sen şimdi bir konu çalış 1 hafta sonra sıkıntı yaşarsın. çünkü gecenin bu saatlerinde beyin bütün günü görmüş geçirmiş yorgun düşmüş. çalıştıgından da bişey anlamazsın

1|0
    0|0
    • iyi diyosun hoş diyosunda gündüzleri çok sevimsiz oluyor ya daha tatlı geliyor geceleri yaşamak bizde bu saatleri degerlendiriyoruz gunduz uykuya vuruyoruz napalım

• Ben :/ ama Şu an çalışmıyorum başım ağrıdı :D

1|0
    0|0
    • iyi hissedince çalış o halde

• ne güzel burdan stres azaltıcı kamki buldum cok sanslıyım nihhaha

• Bende şanslıyım shdhdhehsh :D

• Allah yardımcınız olsun ya bak o günleri hatırladım nasıl kötü oldum ya

1|0
    0|0
    • hazır gelmişken o gunler hakkında tuyo vermeden gitmende olmaz yahu dimi

• ya ygsyi fazla önemsemiyeceksin bunu eminim herkes demiştir ama benim demem daha etkili olacak ben lysye hiç çalışmadım hep ygs çalıştım çok iyi de yapıyordum sıralamada çok fark attığım adamlar ygs de 35 bin yaptı ben 70 bin yaptım yıkıldım resmen nese işte lysye de son 2 hafta kala çalıştım yeiştiği kadar 50 bine çektim. ygs yorumdur çalıştığın karşılığını alamayabilirsin. Çoğu insan ygs de kötü geldiği gerekçesiyle bırakıyor yaz geliyor bırakıyor sen sabırlı bir şekilde çalışacaksın fazla kendini hırpalamadan hırplarsan çabuk pesedersin emin ol güzel bir şeyler yaparsın. Ben de bu anı mı bekliyodum ne ne yazdım be :D

• Yok yaa yatakta keyiflerr

1|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...