Erkekler, Sizce Kızlar Niye Bu Kadar Sapık?

Niye sizce bu kadar sapıklar acaba? Dikkat ediyorum kızlarımız çok cinsel konulara takılıyorlar, nasılım kategorisinde devamlı kendi vücudlarını popolarını memelerini gösteriyorlar, bu sapıklık değil midir? Geçen gün dışarıda bir kız gördüm 17 yaşında ya var ya yok, bir göğüs dekoltesi yapmış affedersiniz *** yıldızı bile o kadar dekolte yapmaya cesaret edemez. Yıkanıp abdest alıp dışarı çıkayım diyorum güzel insanlarla tanışayım diyorum, meğer kız memesini tanıştırıyormuş benle neden yüzünüzde değil de memeniz ya da poponuz soruyorum. neden böyle? Neden her türlü girişiminizde popo ve göğüslerinizi ön planda tutuyorsunuz? Günlük yaşantıları erotiklik olmuş kızların.. Mini giymek dekolte giymek dar giymek hep bir vücud ön planda tutmayı kadınların doğasıymış gibi gösteriyorlar, bütün gün bu gözlerimize tecavüz ediyorlar, bakınca da suçlu oluruz bide, yaradan sormayacak mı size bunu? Siz kendinizi bu şekilde giyinmeyi nasıl özgürlük ilan ettiniz, nasıl oldu da size kimse sapık demedi bunu çok merak ettim düşünceleriniz neler?
Erkekler, Sizce Kızlar Niye Bu Kadar Sapık?

0|1
1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence saçma her insan hür dür ve her insan istedigini giyebilir bu kimseyi ilgilendirmez
    bu dar görüşünü kınıyorum.

0|0
    0|0
    • Bir insanın hakkı, diğer insanın hakkının başladığı yerde biter. cahilliğini kınıyorum

Yükleniyor...