2 Gün önce dedem öldü cenazesi oldu bugün mezarına gidicem ve ne yapmam gerek bilmiyorum nasıl davranıcam?

Çok üzülüyorum ama öldüğüne inanmamak için saçma sapan şeylerle uğraşıyorum sürekli bugün de annemle kavga ettik ben kuaföre gitmeden milletin ortasına gitmek istemiyorum diyince millet şöyle millet böyle baban ağlıyo babannen ağlıyo ordaki insanların hali ne diyince çıldırdım banane milletten diye acayip bir kavga ettik zaten her aklıma geldiğinde ağlıyorum onun hiçbişeyi olmuyo tabi ama benim dedemdi ben düşünmek istemiyorum belki bu olayı ve yarın erkenden mezarına götürcekmiş beni ben ordaki insanlara ne diyceğimi nasıl davrancağımı bilmiyorum öldü çünkü dedem öldü ve öyle yaşlı bile değildi daha yılbaşında gülümsediği benimle konuştuğu geliyo aklıma ve hastanede öldü iyice çıldırtıyo bu mesele beni bide annem üstüme geliyor ben insanların benim üzüldüğümü görmesini sevmem ama orda onca insanla bilmiyorum ne yapıcam kafayı yiycem

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yakınlarda babam vefat etti, ölüm allahın emri. Babamda gençti daha 49 yaşında ve hastanede kansere yenik düştü. Gidio dua edeceksin, her namazında dua edeceksin. Heryerde dua edeceksin ve deden gibi davranacaksın. Kuagör muhabbetleri boş. Eğer iki gün olmuş ve Kuaför düşünüyosan sen biraz çocuksun ve ilgi toplamaya çalışıyosun. Böyle bişey olamaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İçinden geldiği gibi davran. Dürüst samimi ol. Bir de karşın dakine özgüvenin dur la sorular karıştı.

0|0
    0|0
  • Sus şişman yeterli benim Can'ımın en parçasını kendi ellerimle kazdığım ağladığım mezara koydum insanların bir önemi yok gerçekten gebersinler

0|0
    0|0
  • gitmek zorunda değilsin orda sadece boş bir beden var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızım üzül üzülme adama bir faydası yok oturup yasin tebareke falan okuyacaksın çok seviyorsan bol bool dua edeceksin kabirde sorgu sual zormuş Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
Yükleniyor...