Cevrenizde hiç evi çöp ev gibi olan insan var mi?

Mesela benim yengemin mutfağı o şekilde. Bir yemek yaptiginda o tencereyi yikamaz birdahaki yemekte dibindeki yagi kullanirim diye. Ya da cok az bir kek kalsa o haftalarca bekler ve kuruyup çürür. Ve buzdolabinda bissürü çürümüş meyve sebze var. odasinda herseyi biriktirriir. Maddi durumu gayet iyi ama çöp dahi olsa atmaya kıyamıyor cevrenizde boyleleri vae mi

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onda piskiyatrik sorunlar vardir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 10

• Yengeyi karalama kampanyasi :D

1|1
    0|0
  • Atmaya kıyamadığımdan değil toplamaya üşendiğimden evde sadece benim odam çöp gibi. Dolapların içi boş çünkü kıyafetlerin hepsi yerlerde, masa tabak bardakla dolu. Rahatsız değilim. Gene olsa gene yaparım.

1|0
    0|0
    • Benim bahsettigim o sekilde degil o herkeste vardir az da olsa. Bu hastalik gibi birsey. Yani mesela haftalar once yaptigin bir tencere yemek yenmediyse atilir ama atmak istemiyor bir sekilde onun orda durması onun icini rahatlatiyor

• Yok allaha şükür.

1|0
    0|0
  • Yengeme laf sokarken ben

1|0
    0|0
    • Ay yok beni yanlış anladi herkes :D sadece tek benim yengem olmadigini anlayip kendimi avutucam djdjdj

• Komsumuz var :D bize gelince ay ne guzel temiz ya bende temizliyorum ama olmuyo diyo hahah butun eskileri evde oldugu gibi bir aldigini geri yerine koymuyor pis mutfakta yemek pisirip hamur aciyor :D

0|0
    0|0
  • Iyi de bu bir hastalıktır

0|0
    0|0
  • Dayimin esi oyleydi brdaklari falan kokardi hepevi surekli daginikti eve giresim bile gelmezdi

0|0
    0|0
  • Yengeden dinlemek lazım bir de

0|0
    0|0
  • Cok sukur yok

0|0
    0|0
  • Yok iyi ki de yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...