Annem ile babamdan rahatsız oluyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ayda bir kez onların kapıları kitleniyor beni uyuyor sandıktan sonra artık ne yapiyorlarsa ve ben psikolojik olarak çok etkileniyorum moralim bozuluyor annem ve babamdan nefret ediyorum bu konuda anneme kaç kere neden kitliyorsunuz diye sordum cereyan yaptı dedi ya o zamn salondaki cami kapa bende yedim işte o gün çok uykum geldi hadi yatalim vs. Vs. Yani utanıyorum ve bu cok kotu :/

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yaşta bunları hissetmen doğal, ama zamanla bunların normal olduğunu anladığında bu kadar çok rahatsız etmez seni.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ya bende ayni dorunh yasadim :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• eee sen söyle ne yapsınlar yani.. o kapı kilitmeler olmasa sen de olmayacktın

0|0
    0|0
  • Sen istemiyosun diye hayatlarını yaşamasınlar mı karı koca onlar cinsellik illaki olucak aralarında kapıyi kilitlemeleride normal

0|0
    0|0
  • Lan birde sosyal ilişkilere yazmışlar arkadaşım o kapı kilitlenmeseydi zamanında sen dünya da olup bu cümleleri sarf edemeyecektin biliyorsun dimi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Cinsellik olmasa sen nasil. olacaktin? Igrenecegim son sey herhalde.

0|0
    0|0
  • Dava aç reddet evden taşın

1|0
    0|0
  • Onları terk et.

0|0
    0|0
  • Niye yahu? O kapı kitlenmese sende olamayacaktın. Niye bu kadar takılıyorsunuz ki bu konulara

0|0
    0|0
  • normal birşey bence ihtiyaç olarak da görebilirsin hem o iş olmasa sende olmayacaktın.. tabi bunları duymak kötü olabilir ama sende dinlememeye calış müzik filan dinle

0|0
    0|0
  • Bigun çocuğun olursa sende yapacaksın kapı kitlemeyi sen nasıl oldun zannediyorsun o kitli kapı anladın

0|0
    0|0
  • başkalarıyla yapsalar daha mı iyi

0|0
    0|0
  • güldürdün ya :D

0|0
    0|0
  • Baban tırı garaja parkediyor yavrucugum haydar dümen sözü klasik 😀😂😂😂

0|0
    0|0
  • yani senin için sorun ne? sesmi geliyo rahatsız oldugun şey bumu?

0|0
    0|0
  • Bunda moralinin bozulacağı ne var

0|0
    0|0
  • Aralarına sıcak su dök

0|0
    0|0
  • Olağan şeyler bende çok karşılaştım aynı durumla

0|0
    0|0
  • Sanki sen yapmayacan

0|0
    0|0
  • Kız ihtiyac işde boşver ilerde sende yapıcan

0|0
    0|0
  • İlerde sende yapcan bir düşün ve sonra onlara kız:)

0|0
    0|0
  • Ama olmaz anlatayım sana boş bir zamanda özelde n

0|0
    0|0
  • Boş ver

0|0
    0|0
  • büyüdüğünün farkında değiller ama cinsel hayatlarını sonlarımazlar yani 40 lı yaslarda tam zamanı

0|0
    0|0
  • Sende de istek oluşuyo mu

0|0
    0|0
  • ne bunda cahil bunun için anadan babadan utanılınırmı? Rabbim inş senin gibi bir evlat verirde oda senden nefret eder amin

0|0
    0|0
  • Eee npsinlar?

0|0
    0|0
  • Seks yapıyorlar işte sende yapacaksın evlenince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yahu kocaman kız olmuşsun. gayet normal bunlar. kaç yaşındasın sen 12 - 13 mü? genelde ergenlik dönemlerinde bu durumdan bu kadar nefret edilir.

0|0
    0|0
    • Hayır ya yapsınlar da beni salak yerine koyup yatirmaya kalkmalari cidden saçma 19 yaşındayım :/

• sen de anlayış göster, erken yatıver, çekil odana müzik dinle, film izle. nette gezin. ortalıklarda dolanma :) ayda bir gece katlanıver.

• Kendisi başka şekilde oldu sanki sanane arkadaşım evli onlar

0|0
    0|0
  • Aman sende :D kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • ee napabilirler sence? cinsellik yasamıycaklar mı karı koca onlar bundan daha dogal ne olabilir

0|0
    0|0
  • böyle saklamaları sacma sonucta aynı ewdesiniz yanii dimi ama

0|0
    0|0
  • Seni nasıl yaptılar sanıyosun leylekler mi getirdi:)

0|0
    0|0
  • iyide diplerin de takılma bazen anlayıslı olup onlardan uzak dur terbiyesizlik yapıp niye kitliyorsunuz deme sonucda evlilik hem gökte hem yerde nikahtır. Bundan daha normal birşey olamaz evliler yapmasalar sen nasıl olcaktın

0|0
    0|0
Yükleniyor...