Batmış Bir Girişime El Atsak Sizce Başarılı Olabilir Mi?

Batmış Bir Girişime El Atsak Sizce Başarılı Olabilir Mi?

Batmış bir web girişimine el atsam aynı fikir farklı bir konsept ile o fikri tutturabilirmiyim sizce? mesela sallıyorum sahibinden nokta com batsa ve alan adı elinize geçse o konsept o fikirle hayata çıkarırmısınız ve onlar reklam hatası yüzünden battıysa siz ne yaparak başarılı olursunuz veya bu batmış hiç bulaşmam mı dersiniz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• verdiğin örnek sahibinden. com olduğu için çoğu kişi başarılı olabilir cevabını verecektir. bir startup fikrinin başarılı olup olmayacağı işe başlamadan önce az çok belli olur. ben olsam batmış bir girişime bulaşmam.

0|0
    0|0
    • bu kişiden kişiye değilir ama

mesela sen çıkardın projeyi ama reklam tanıtım yok kimse duymadı etmedi ve proje tutmadı veya paran yoktu olanla da siteyi projeyi kurdun diyelim bu sebeplerlede batmış olamaz mı? ki ben bu alanda aşırı başarılıyım.

• kimsenin duymaması demek başarısız olduğu anlamına geliyor zaten. reklamla başarılı olan girişim sayısı o kadar da çok değil. zaten reklamla başarılı olayım diyorsan cebinden çıkacak parayı tahmin bile edemiyorum.

• reklam ille para harcamak değil ki

bu sosyal medya hesaplarından tutta mobil uygulamalara kadar değişir ama

sen şimdi web sitesi kurdun kim tıklayacak kim bilecek yani buna uygulama ve sosyal medya hesapları olmalı ki en basiti buraya projeni yazsan 100 lerce kişi okur yarısı girse beğense onlarında arkadaşı vs derken uçar gider

Yükleniyor...