İntikam huzur getirir mi/ kalbi soğutur mu?

Aileden sorunlarım vardı ve hala da var. Hep intikam duygusuyla büyüdüm. Paramı kazandıktan sonra herkese haddini bildirecektim. Ama düşünüyorum acaba intikam duygusu bana huzuru vericek mi? Seneler sonra kalbim ve beynim rahatlıyacak mı? Yoksa kaybeden yine ben mi olurum. Affedemem ama unutmak daha mı iyi. Sizin fikriniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam , önce kişiye bir memnuniyet sağlar gibi gelse de; aslında yıllar geçtikçe insanın kendisinden bir şeyler götürdüğü görülüyor. Siz intikam duygusu ile hareket edeceğinize; tam tersine yaşamınızı istediğiniz düzleme koyup, hayattan keyif aldıkça, ayaklarınızın üzerinde durdukça herkese güzel bir ders vereceğinize inanıyorum.

0|0
    0|0
    • Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Erkekler Ne Diyor 5

• Melis Danişmend - Bin Doz Öfke

dinler misin bi' kerecik.

1|0
    0|0
  • Yanıp tutuşuyorsan rahatlatmak açısından huzura kavuşursun ama tutuşmuyorsan kalbini soğutur

0|0
    0|0
  • Nefret ve intikam duygusu seni hep geriye atar ani yasa sana bir tavsiye onemsizlestir

0|0
    0|0
  • intikam, intikam alinan kisiyi degil intikam alan kisiyi yer bitirir

0|0
    0|0
  • İntikam duygusu ne ya töre gibi iğrendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sana yakısan affedebılmek, olmuyorsa Allaha havale etmek. ıntıkam alırsan kotulugu yapandan farkın kalmaz.

0|0
    0|0
  • İntikam kendını yormaktan başka bişey değil , onun yaptıgı kötü şey her ne ise misliyle kötüsünü yapmış oluyosun

0|0
    0|0
  • Ben yapılan her kötü seyin insanın kalbine, vicdanına ve iyi yönüne zarar verdiğine inanırım. Yapmam.

0|0
    0|0
  • İnsanlik duygusunu bitirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...