En yakın arkadasınızın sızden para caldıgını anlasanız napardınız?

En yakın arkadasım bızdeydı 5 gundur 700 lıram vardı ve yerını bılıyordu herneyse ben babamın yanına gıttım 2 saatlıgıne felan bu ablam annem ve annemın arkadasıyla tek kaldı ablan çantamı karıştırdı felan dedı bızden bazı konuda suphelenıyodu o yuzden bakmıstır dedı neyse annemın arkadasıda 65 yasında kadın hırsızlık yapıcak halı yok bılıyorum zaten onu evımıze herzaman gıren ınsan yanı 200 tl eksık ve ablam paramın yerını bılmıyo bılse zaten bu para nerden geldı dıye sorar , zaten bu bıze takı kutusunu getırdı hafıza kartı vardı kutusundan benım oldugunu anladım ama emın olmak ıcın bılgısayardan baktım benım kartımdı ve cuzdanımdaydı cuzdanımda kayıp 3 aydır yıne o bızım evdem gıttıkten sonra olmustu sızce napmalıyım? Bu ıs canımı sıktı artık az bı para da degıl yanı az bıle olsa gormezden gelsem yıne aynısını yapıcak parayıda bu yuzden aldıgına emınım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendinden uzak tut onu. Boyle insanlardan arkadas olmaz. Bu arada uzuldum. Umarim bu olay tekrarlanmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sert bir şekilde konuşup, geri almaya çalışıp, eğer olmazsa arkadaşlığımı bitirip ardından soğuyup intikam yemeğimi soğuk bir tatlı olarak keyifle yerim, açık net. Öyle insandan yakın arkadaş filan olmaz, insan da olmaz yaşamayı da hak etmiyor o.

0|0
    0|0
  • Arkadaşını terket.

0|0
    0|0
    • Ne demelıyım bu konu hakkında onu dusunuyorum

• Parayı gectım benım kartımın onda ne ısı var? Ve parayıda onun aldıgına emınım ondan baska kımse almaz alan kısı hepsını alır yanı bıde ablamı bahane ettı odaya gırdı hesabı

• Tamam giriş kıza saçını çek tokadı bas en sonun Finish Her yap. geri geri ileri sağ sol X Kare Üçgen yukarı aşağı yapıp kafasını kopar at. Fatality olsun yosma.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...