Ciddi Bir Hastalığı Oldugunu Öğrendiğiniz Kişi İle Yola Devam Eder Misiniz?

arkadaş , dost veya sevgili olabilir bu. herşeye ragmen yanında olur musunuz yoksa sessizce hayatından çıkar mısınız? belki çıkarken kötü amacınız yoktur acı çekmesini izlemek istemiyor olabilirsiniz veya da ölmesini izlemek pahasına da olsa yanında kalır mıydınız?

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kitabımda sonsuza kadar gitmek vardır. Arkadaşım da olsa sevgilim de olsa yalnız bırakmam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Biz yarı yolda bırakmadık kimseyi.

1|0
    0|0
  • bir umut aşkımla sevgimle iyileşr mutlu olur diye seve seve yanında olurum asla yanından ayrılmam hasta olduğunu histirmem

1|0
    0|0
  • Sevgilimin kalp hastasını öğrendim, ailemden 1 insan da kalp rahatsızı olduğundan nasıl davranılması gerektiğini biliyorum. Az değişip daha çok ilgileneyim rahatsızlığı ilerlemesin daha mutlu olsun dedim anlamayıp kızarak gitti. Ben bırakmam ama onlar düşünmeden bırakıyor.

0|0
    0|0
  • Acı çekmesini izlemek istemiyorum gibi bir sebep gerçekse bencilce, değilse karaktersizcedir. O kişi acı çekerken seni izlemek istiyorsa? Bu acılarını biraz da olsa dindirecekse o kişinin?
    Yanında kalmak gerekir, en gidilmemesi gereken zaman odur zaten, kişi sağlamken bıraksan hiç sorun değil, eninde sonunda toparlar ama böyle bir durumda bırakmak zayıflıktır. İnsan sevdiğiyle ölebilmeyi bilmeli, onun tabutunun yanına kendi kalbini gömmelidir.

0|0
    0|0
  • Hastalikta, allahtan gelir, hicbirimizin yarina cikma garantimiz yoktur. Sonuna kadar elinden simsiki tutardim.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle uzaklaşırdım.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar olurum

1|0
    0|0
  • emin olun sizin yokluğunuz ona olduğundan daha fazla acı verir... bu yüzden ona çok yakın olmak gerekir...

0|0
    0|0
  • sonuna kadar yanındayım

1|0
    0|0
  • Yola zincirle çıkarım

0|0
    0|0
  • sonuna kadar giderim ben sirtimi çevirirsem hastaliktan değil onu birakmamin verdiği üzüntüden ölür

1|0
    0|0
  • Herşeye ragmen olurdum ya

1|0
    0|0
  • sevgilim kan kanseriydi. ailesi bile sırtını döndüğü bir zamanda ben yanında oldum. haftalarca hastanede başında bekledim. tutunacağı tek dalı olmuştum. şükürler olsun ki atlattık. iyileşti. beni terketti

0|0
    0|0
  • seviyorsam ederim

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum. RAbbim kimseyi böyle bir durumla karşılaştırmasın. Ne diyeceğimi bilemiyorum.!

0|1
    0|0
  • evet tabikide hastalıkta saglıkta Allah tan kız hasta diye yarı yolda bırakıp giden aşşagılık birisidir bence ;) ölmekse ölmek ama onun için yaşamayı göze alırım :D

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • hayatından çıkarsan daha çabuk gider

0|0
    0|0
  • şimdi abi kimse yok gitmem yohh seviyom yohh seversem her yola tamam derim demesin çoğu çekip gider. Zihniyet , düşünce, gerçekten seviyorsa herşeyine katlanır. Ama bazen insanoğlunun bile çözümünü bulamayacağı bir sorunla karşılaşabilir.

0|0
    0|0
  • Canımdan can veririm elimden gelirse / gitmek ne kelime

0|0
    0|0
  • Ederim ya alla alla bu sacmalik nedir iyiykenn iyi kotuyken ben oynamiyorum olur mu

0|0
    0|0
  • Evet her zaman bırakmam için neden değil

0|0
    0|0
  • kesinlikle ederdim yani benim hastalıgım olsaydı ozaman onunda beni terketmesi gerekirdi demi ne acı verici hatta daha cok yanınında olmak lazım sevdinmi iş biter

0|0
    0|0
  • Bana göre ters gelir hastalığından dolayı terk etmiş gibi hissederim

0|0
    0|0
  • Tabiki de ama yinede kendimi cok alistirmam

0|0
    0|0
  • seviyorsam evet

0|0
    0|0
  • ölünce ayrılırız ancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sonuna kadar yanında olur ona acılarını unutturur hayata mutlu olarak gözünü kapatmasını sağlarım ve asla Vazgeçmem

1|0
    0|0
  • Kim olursa olsun seviyosam hep yaninda olurum asla birakmam Allah gostermesin kimseye

1|0
    0|0
  • Olurum.

0|0
    0|0
  • Elimden geldigince destek olurdum.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar yanında olurum.. ne demek yarı yolda bırakmak.. o istemese bile inat eder ve yanında olurum

0|0
    0|0
  • kalırdım

0|0
    0|0
  • Olurum.

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • yanında kalırdım ölene dek

0|0
    0|0
  • Evet*-**

0|0
    0|0
  • Sevgilimse eğer gitmezdim ama arkadaşımsa biraz ikilemde kalırdım

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun onu o sekilde bırakamazdım elimden geldiğince acısını hafifletir yanında onu mutlu etmeye çalışırdım. Allah kimseye vermesin bu arada

0|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşım beyninde tümör olduğunu söylemişti. ben inanamadım şok oldum. başı sürekli ağrırdı hatta bana seni görünce başımın ağrıları geçiyor derdi. Sonra başka kavgalar oldu ayrıldık. Bilmiyorum yalan mıydı gerçek miydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...