Küs oldugum arkadasimi ozledim 😞 ?

Hem akrabam hem komsum hem 10 senelik arkadasimla 2 aydir küsüz. Hatali olan benim ama oda arkamdan cok agir igrenc laflar soylemis yasadigimiz yerde birbirimizden baska dostumuz yok birbirimizi heryerden silmistik simdi barismak istiyorum mesaj atsammi ya da boylemi klsak? Hergun birbirimizi goren insanlariz bide yedigimz ictigimiz ayri gitmezdi kimseye anlatamadiklarimizi birbirimze anltirdik 😞😞

1|0
9|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çal kapısını ve açar açmaz sarıl ona

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde konuşmadığım bir arkadaşım var zamanında çok iyiydik. Ama tartıştıktan 1 gün sonra çok iğrenç bir durum paylaştı. Bu benim için dönüşü olmayan bir şey mesela kesin çizgilerim vardır çünkü. Bazılarını umursamamak gerekiyor bence. Eksikliğini de duymuyorum açıkçası. Hayatında kesinlikle yeri var mı bunu sorgula bence

0|0
    0|0
    • Var hemde ben sucluyum yni ozur dilemem gerekiyo ama oda arkamdan orspu falan demis cok arada kaldim

• Ben olsam sindiremem böyle bir şeyi

• Teşekkürler eig için :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Konusun barisin. Olur boyle seyler. birde bayanlar birbiri arkasindan daha cok sey soyler. Umursamayin fazla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hemen yarın minik bir hediye ile kapısını çal. Ne kaybedersin. Hayat çok kısa, sevdiğin insanlarla arana duvarlar örme..

1|0
    0|0
  • Mesaj at. O da ozlemistir belki

1|0
    0|0
  • Bence mesaj at benim de var boyle bir dostum 7 senelik kusmustuk en sonunda dayanamayıp mesaj attım o da hiçbirşey olmamış gibi sıcak kanlılıkla cevap vermisti

1|0
    0|0
  • Ben de çok sevdiğim arkadaşımı kaybettim yokluğu çok hissediliyor. Henüz daha 2 ay olmuşken barışmak için adım at derim, sonradan yokluğu daha da fark ediliyor çünkü

1|0
    0|0
  • Böyle yakın arkadaşla küsünce de sevgilinden ayrılmış gibi oluyor

1|0
    0|0
    • Umursamiyodum ama bu aralar cok ozledim

• Barışın , uzatmayin

1|0
    0|0
  • Mesaj at bendede aynı durum oldu baya zor eskisi gibi olursunuz biz hala eskisi gibi olamadık

0|0
    0|0
    • Attm bu sabah upuzun mesaj sadece tamam dedi ve daha konismadik anlamadim

• Bendede arkadaşım oyle haprı ama biz konustuk iste beni cok kırdın hemen hallolsun istiyorum eskisi gibi olabiliyiz bilmiyorum icimden gelmiyor dedi ama simdi iyiyiz baya gectı ustunden:)

• Kus kalmayin ya haksiz olan da senmissin mesajla degilde yuzune karsi ozur dile bence Allah yardimcin olsun canim😇

1|0
    0|0
Yükleniyor...