Kapalı kadınlarla neden uğraşılıyor bu ülkede?

saçı açık bir kadının göğüs hatları beli olunca kimse sesini çıakrmaz ama başörtülü bir kadının belli olunca kıyamet kopuyor, dindarda yaygara yapıyor dindar rolmayanda, yahu başörtülü bir kadın normal giyinemez mi? ne kadar yobaz ayrımcı bir millet, isteye istediğini giyer sizene

Güncellemeler:
her başörtülü tesettürlü olmak zorunda değil bir anlayın şunu

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoo, tam tersi iki yüzlü bir tutum var bence. Başörtülü kadınlara ayrıcalıklı davranılıyor. Toplu taşımaya türbanlı kadın binince gencinden dedesine tut her adam yer verme yarışı yapıyor.

Dışarıda adamın biri seni durdurup 'başını kapatsana etek giysene ayıp, müslüman kadın şöyle olur böyle olur' diye konuşabiliyor. Üstelik bu herkese normal geliyor.

Tam tersi bir durumun olduğunu düşünemiyorum bile, ohoo linç ederler adamı. Ne mağduriyet kalır ne düşmanlık.

0|0
    0|0
  • haklısın neymiş efendim kapalı kadın kabalık edip kötü şeyler yapamazmış
    kabalık etmemesi gereken kötü şeyler yapmaması gereken kapalı kadın mıdır yoksa insan mıdır
    ayrıca eşarp takınca melek olmuyor insanlar hata yapabilirler
    yargılayanlar o kadarını bile yapmıyor emin ol. kendi hatasına bakmaz diğerlerini eleştirir

0|0
    0|0
    • isteyen istediği şekilde giyinir yahu laf söyleyip dışlamak faşistlik

• birde kapalı kadın tam kapansın evliya olsun falan diyorlar. iyi o zaman sende Müslüman olacaksan tam Müslüman olacaksın. kapalı kadın şunu bunu yapınca kötü ama sen bir Müslüman olarak küfredince, saygısızlık edince vsvs normal oluyor öyle mi? kapalı olmak evliya olmayı gerektiriryor ama sen hata yapabilirsin sorun yok (soran sana değil o anlayıştakilere diyorum)

• bazılarınada sorsan özgürlükçüyüm der ama insanların giyim tarzlarına laf söyleyip dışlarlar

Erkekler Ne Diyor 1

• ya arkadaş ne kadar saçmalıyorsunuz. tabii ki laf ederler ya tam kapan ya hiç kapanma kafa kapatmayla o işler olmuyor. kadının kafası kapalı altı kot diceksiniz ee sanane ee kapanmanın amacı zaten hatları belli etmemek değil mi? pantolon giymişin kafan kapalı ee ne anladık bu işten.

0|0
    0|0
    • ulan sanane milletin kıyafetinden namus bekçisimisin

Yükleniyor...