Bana büyü yapılıp yapılmadığını nasıl anlarım?

Küçüklükten beri çok başarılıydım ve herkesin ilgisini çekerdi kıskanan da çoktu. Lise 2 de tepetaklak oldum yani herşeyim alt üst oldu ve bunalıma girdim ilaç kullandım falan. Şu an daha iyiyim ama sıkıntılarım bitmiş değil ve eski başarımı yakalayamıyorum. Bir işin başına oturamıyorum kafam dağılıyor başka şeylerle ilgileniyorum. Beni ve ailemi sevmediğini düşündüğüm bir yengem var beni hep kendi çocuklarıyla kıyaslar kıskanırdı hiç dile getirmezdi. Bana büyü yaptığından şüpheleniyorum Nasıl anlayabilirim?

Güncellemeler:
Bir de büyü yaptıran kişi yakınımsa onun yanındayken bunu hissedebilir miyim yani onun yaptığını?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir hocaya danış burdakiler dalga geçer büyü var bu bir gerçek üstümde büyü vardı çözdürdüm

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi Nasıl hissediyordun anlatır mısın?

En İyi Kız Görüşü

• Nazar degmistir

0|0
    0|0
    • O zaten var ama büyü olduğunu hissediyorum yengemi hiç sevmiyorum bana kötülük yaydığını düşünüyorum

• bir hocadan yardim iste bozsun buyuyu dua et kuran oku namaz kil cikar insallah kem goz cok dikkat etmek lazim nazar insani oldurur dikkat valla

• Büyü mü nazar mı ne bu bir bilsem

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi şehir?

0|0
    0|0
  • Annen baban beddua etmişse tevbe etsin dünya ve ahiret haklarını sana helal etsinler.

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• Saçma sapan insanların saçma sapan videolarını izlemem saçma sapan insanlara da inanmam

• Allah şifa versin. Ben uyarımı yaptım

• bırakın şu işleri kaçıncı yüzyıla girdik çoluk çocuğun derdine bak

0|0
    0|0
    • İnsnmiıyorsan yorum yapma kardesim herkesin inancına saygı duy.

• Ergenlik dönemi de olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyü olsa duramazsın

0|0
    0|0
  • Hocaya git

0|0
    0|0
    • Gitmek istemiyorum piyasada bir sürü dolandırıcı var

Yükleniyor...