Sizce neden böyle? Arkadaşlığımı bitirmem mi gerek?

En yakın olduğum arkadasımla bu sene benden kaynaklı aramıza sogukluk girdi. Bazen ne yapsa gözüme batıyor sinir oluyorum bazen de hiç öyle olmuyor geziyoruz tozuyoruz. Ama bu gelgitlerimin sebebini bilmiyorum. Geçen yazdan sonra böyle oldum. 3 ay görüsemedik onla. Bana yalan söylemek durumunda kalmış ondan mı böyle oldum yoksa zor zamanımda tam olarak yanımda değildi ondan mı oldu bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım neden böyle

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Benmde kardesim kadr yakin oldgm bir arkadasm vardi bugune kadr hic oyle sevdgm arkdsm olmamisti ama taa ki ayni ortamdan biriyle sevgili olana kadr. Benm sevgilim braz sert ve mesafeli hep beni korudu gozumu acti. Dedikleri birer birer cikti arkadas ortamimdaki insanlarn gercek yuzunu gosterdi bana. Snra o kardes gbi sevgdm arkadsm bana yanls final sorulari verdi hemde 12kredilik dersti !! Agladm uzuldm ama nafile. O mu bilerk yapti yksa sevgilisi mi yaptrdi blmiyorm ama sevgilisi cok karaktersiz fakat kizin gozleri kor olmus. Diyecegm su ki; iyi dusun. Sen bugn arkadsm dersin herseyini anltrsin bir bakarsin aslnda her gun senin birz dha kuyunu kazmis

1|0
    0|0
Yükleniyor...