Bir aydır burdayım herkes arkadaş ortam kurmuş ama hala kimse ile konuşmuyorum. Nasıl ortam kurarım?Nasıl Arkadaş Bulurum?
Aslında Umrumda :))

0|0
10|47

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bende kimseyle konuşmuyorum gayet memnunum halimden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Birazdan gelir mavililer, keşfedilememişsindir henüz :D

1|0
    0|0
  • boşver burda zaten seviyeli insan fazla yok başın ağrımıyor ne güzel fena mı

1|0
    0|0
  • Hic mi hic heves etme ablam. Pisman olursun valla burdan arkadas edinilmez kolay kolay. Birazdan pismanliklarini yazacaksin buraya emin ol.

1|0
    0|0
  • Yaptığın yorumlarla birisi sana mesaj atar ya da birisinin yorumunu beğenirsin, ona mesaj atarsın :) aslında böyle kurabilirsin.

0|0
    0|0
    • Olmuyor hep sapık genelde

• Tahmin ettiğim gibi :) erkeklerle de konuşmak istiyorsan birisinin yorumlarını takip et, sapık olup olmadığını anlarsın. Kızlarla konuşmak istersen istediğine at büyük ihtimalle geri çevrilmezsin :)

• Birazdan arkadaş taliplerin çıkar

1|0
    0|0
  • Normal arkadaşlıksa olur ama ben çok yaşlıyım yalnız isteyen olursa sinema ısmarlayabilirm belirli zamanlarda sinemayı severim tiyatroyu da ama ve çok fazla arkadaşım olmadığı için gidemiyorum yalnız gitmeyi sevmiyorum bu sadece bir örnekti çay da ısmarlayabilirim cinsellik v. s arayışım yok onun dışında kedi-köpek seviyorum yürüyüş seviyorum müzik gibi...

0|0
    0|0
  • rahat ol konuş insanlarla

1|0
    0|0
  • Bosver tek takilmak her zaman iyidir

1|0
    0|0
  • Buldun bile sanırım

0|0
    0|0
  • Gelirler şimdi abaazanlar pikachu

0|0
    0|0
  • Boşver ne yapacaksın ortama =)

0|0
    0|0
  • Sanal dıosan smdi bisuru yazarlar. Onn dsında blundgun ortamda yalnz kalmamaya bak cevrenle muabbbet etmeye bak arkdaslarn arasnda programlar oksgnda kendnıde dahl et

0|0
    0|0
  • Kendinizi rezil etmekten hoşlanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • kurslara falan git bakalımmm

0|0
    0|0
  • herkese cevap verirsen zamanla tanınırsın. 1 haftadır takılıyorum baya sohbet muhabbet kurdum kardeşim

0|0
    0|0
  • bende çözemedim yaaa xper 7 oldum hala biriyle tanışamadım nolcak böyle bizim halimiz yaaa :)

0|0
    0|0
  • neden arkadaş bulmak istiyosun ve nerden biliyosun her insanıın sana arkadaşça yaklaşacağına bence yanlış yapıyosun daha dikkatli yaklaşmalısın arkadaşlara :)

0|0
    0|0
  • Sen Mesaj at , Atan yoksa o zaman gör arkadaşlığı :D

0|0
    0|0
  • Cok bulmussun iste ben 5 ay kimseyle mi usmadim

0|0
    0|0
  • Her yazana abaza muamelesı yapmayın canım sızde erkekler kadar kuzlarda abaza burda bellibi sayıdada diyeyım genel olmasın

0|0
    0|0
  • sadece güzel kızlarla arkadaşlık yapıyorum kusura bakma

0|0
    0|0
  • Buldun bile bir sürü arkadaşım var burada fazla 1 kişiden zarar gelmez :)

0|0
    0|0
  • şuanda mesaj yağmuruna tutulduğuna eminim :)

0|0
    0|0
  • Isterse benimle arkadaslik edebilirsin gel sohbet edelim

0|0
    0|0
  • Sanaldan Kop

0|0
    0|0
  • boşver takıl tek

0|0
    0|0
  • Bulursun zamanla takma kafaya ☺