Televizyondaki hocalara ne kadar güvenebilirim?

Televizyonda kanallarda gezinirken bedir tv diye bir kanalda bir hocaya rastladım. İnsanlar arayıp annesinin ve kendi adini soyluyolar hoca da kisinin hastaligini tahmin ediyo ve ne yapmasi gerektigini soyluyo. Ama gercek yani ne dese dogru çıkıyo hastaliklari felan biliyor benimde anannemin rahatsizligi var onun icin aramayi dusunuyorum arasam mı ki

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Saçmalamış hoca. İsimden hastalık teşhisi... Mümkün mü sence? Telefon görüşmesinden gelen paralarla zengin oluyorlar. senin gibileri kandırıyorlar.

0|0
    0|0
    • Bak bende duysam inanmam boyle bişeye ama oturdum izledim gercekten de ariyorlar isim soyluyo adam da soyluyo hastaligini ve dogru biliyo sonuc olarak biliyo yani

• Arayanlar senaryo gereği önceden kurgulanmış metni okuyor. Bu kadar saf olmayın. Hepsi para tuzağı.

• ara tabi, eli telefonda sazan bekliyordur hocada :)

0|0
    0|0
    • Ya bak gerçekten kim arıyosa biliyo hastalığını ve bir yol gösteriyo bisey soyluyo inanilacak gibi degil evet ama biliyo yani adam nasil oluyo bilmiyorum inanmiyosan ac bak bir kere sende goruceksin eminim fikrin değişcek bende eskiden oyle dusunuyodum ama bu farkli telefonla baglaniyolar kisi annesinin ismini ve kendi ismini soyluyo adam da hastaligini ve ne yapmasi gerektigini soyluyo

• Tamam ben yine de arıycam bakalim bana ne diycekler sana haber vercem o zaman anlaştık mı 😊

• tamam anlaştık, bekliycem haberini, meraklandım şimdiden :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...