Sağlıklı yaşam için malüm spor gereklilik, peki hangi sporu yapıyorsun?

var mı şöyle değişik şeyler yapan... bisiklet, yürüyüş, basketbol, salon sporları vs...

0|1
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde yürüyüş yapıyorum bir de uzun zamandır fitness-vücut geliştirme yapıyorum ama belim ağrıdı bir ara o yüzden devam edemiyorum normalde şu sıralar spor salonunda giderdim belimin ağrısı spordan olmadı yanlış oturmaktan ve yanlış şekilde uyumamdan oldu çok azaldı neredeyse geçti ağrısı ama gitmeyeceğim bir kaç hafta daha normalde ara verdiğim dönemde oldu bu ben en fazla 3 ay yapıp yaklaşık bir ay ara veriyorum kas kütlesi gitmiyor tamamen az bir miktar güç kaybı oluyor 1 veya en fazla 2 hafta sonra tamamen eskisi gibi aynı ağırlıkları kaldırıyorum ayrıca yazın yüzme yapıyorum ama kısa süre 10 dk yı geçirmiyorum küçükken hep basketbol oynardım turnuvaya da katılmıştık takım olarak bir ara basketbolcu olmaya doğru gidiyordum ama boyum kısa olduğu için olmadı 1.75 ... bisiklet almıştım yazın 5-6 sene önce bindim ama kısa sürdü hevesim yürüyüş iyi geldiğini gözlemledim yalnız hepsinin bir süresi var optimum seviyede yapılan

0|0
    0|0
    • hepsinin bir süresi var kısmına katılıyorum

• Evet ben bunu geç fark ettim yalnız gençken süre çok önemli değil başka bilgilerimde var sporla ilgili genel olarak her spor yararlı basit yürüyüş belki de en yararlı olanlarından birisi veya ilk üç içerisinde gözüküyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana hangi Spor lazım 😀

0|0
    0|0
    • bana lazımlığından değilde neler var onu merak ettim hep halı saha futbola ve platese sıkışmış millet olarak acaba değişik şeyler var mı ondan yani

• Plates modası geçti kısa bir akımdı😀

Erkekler Ne Diyor 1

• kick box

0|0
    0|0
Yükleniyor...