Ailemle gün içerisinde TEK bir KELİME SOHBET ettiğim yok. Ne yapabilirim?

Tek çocuğum Arkadaşlar 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Bugüne kadar hiç kendi kararlarımı kendim veremedim, verdiğim zamanlar oldu ama eğitim hayatımda biraz geri planda kaldım.
Tamam her şeyim var sağolsunlar. Seviyorum da. Ama gun icersinde annem 4 de babam 5 gibi eve geliyorlar. İste sonra yemegi bile ayri yiyoruz ben spor yaptıgım icin yemis oluyorum. Sonra iste onlar ya bir yerlere gidiyorlar, ya da cikip biraz turluyorlar sonra gelip yatıyorlar.
Ben hep diyorum oturun bir sohbet edelim ama beni takan yok. Ne yapabilirim hic bir paylasımım yok baska aileler cocuklarıyla asırı ilgili ama benim ailem sadece para vermeyi biliyor hic bir gün '' derdin var mı, nasılsın, kız arkadasın var mı? '' gibi cümleler kurmadılar.

Güncellemeler:
yok mu bu dertle ilgili olan biri yaşayan falan?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Soğuk davran

0|1
    0|0
    • inanırmısın hic umurlarında degil sanki her şey tıkırında gibi.
      yanlarında yasıyorum her ay kartım odenıyor borcu falan filan ama gerisi fasa fiso.
      mutlu degılım

• otur karşılarına anlat bu dediklerini, içinde ne varsa dök yani belki o şekilde anlarlar seni?

• denedim hep, okulumda mutlu degılım, evımde degılım.
      Ne yapacagım bılmıyorum. diyorum gonderın baska sehıre okuyayım. ona da hayır. neymıs efendım o sehrı bılmıyormusum. diyorum ben su meslegi istiyorum misal ( polislik )
      yok iste ben cocugumu sokakta bulmadım dıyorlar. ılgılendıklerı yok.
      sana da tesekkur ederım ben sadece ıcımı dokmek ıstedım cok cevap almak gıbı bır beklentım ve ıstegım yoktu...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...