Erkekler neden evlenme vakti yaklastiginda bu kadar degisir?

Abim gayet normal siradan bir abiydi ama sonradan bir kiz buldu bu kizla evlenicem dedi kizin aileside bunlara evlenince ev vericeklermis otursun diye benim abimde hemen tav olmus, karaktersiz tabi. Bizi hicbir seye karistirmiyor kizin ailesiyle daha adam akilli tanismadik bize haber vermeden gidip Nisan icin yer tutmuslar tarihte anlasmislar. Bende gecen sene sinavda 50K oldum ama tip istiyorum diye gitmedim tekrar hazirlaniyorum, kazanamadin kazanamaycaksin diyor. Kendisinin onunden gecemedigi okullara girebiliyordum diye mi bu laflar? Allah kimseye boyle abi vermesin, o aileyide yerin dibine soksun insallah!

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kiskancsin

0|0
    0|0
    • Neyine kiskancim mal, haber vermeden Nisan tarihi almislar diyorum, herkes gun gelip evlenecek banane abimin evlenmesinden allah kimseye bunun gibi abi vermesin diyorum farkindaysan, abime toz kondurmamalik yok hani anlama ozurlu

• Kapicilar seni yesin

• Sinavda 147 net yaptim, tercihler aciklandigindada haberdar edicem seni gurban oldugum :))

En İyi Kız Görüşü

• o aile nasil aile ya hirlimi hirsizmi diye erkegin ailesini soyunu sopunu bir arastirir nasil verebilmisler hemen kizlarini ya evlilikler bu yuzden uzun surmuyor bence sen takma abinin dediklerine her koyun kendi bacagindan asilir sen okuluna okumana bak abinin ne hali varsa gorsun hic karisma hicde moralini bozma onun icin bence :)

0|0
    0|0
    • Yaa sorma, kizin annesi abimi ariyor surekli gel bize evde oturma bizde otur diye. Basi kapali bide ama Allah korkusu sifir, arkadan is cevirme dolu! Annemle bana cektirdiklerini kendileride cekicek degil mi? Karsiliksiz kalmayacak 😢

• Cook tesekkur ederim, moralimi gercekten bir nebzede olsa yerine getirdin 😊😘

• rica ederim canim kib 😘😘

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler evlenince kendi ailesini önemsemez kızın ailesini önemser hep nedendir bilmem ama iki ailede eşit olmalı ikiside önemli

0|0
    0|0
    • Yaziklar olsun iste. Gun gelir o kadin onu terkeder, baskasina gider doner gelir ailesine. Bunu dusunemeyecek kadar basit varliklar onlar umarim gun gelir donmek istediginde bir aile bulabilir karsisinda.

• Bizim mahledede var erkek ailesinin evine bile gidip gelmiyor altlı üstlü olmalarına ragmen

• beddua etme beddua yaydan çıkmış ok gibidir kime saplanacağı belli olmaz tamam haklısın ama şunun şurasına sınava az kaldı kazanıp gidersin..

0|0
    0|0
    • Ben gitsem annem var. ona yapmadigini koymuyor. Babam vefat ettigi icin boyle zaten :(

• ne olacığı belli olmaz bu dünyada ama Allah emeklerini zayi etmesin :)

• Amin, hicbirimizinkini :)

• Abin zengin hatun bulunca kendini bir şey sanmış. Hiç kulak asma çalış sen

0|0
    0|0
    • Zenginde degiller aslinda, apt gorevlisi ama malum ne fatura odemisler ne kira biriktirip ev almislar. Bizim durumumuz onlardan 1000 kat daha iyi. Arabamiz, evimiz var ama ac gozlu olmak boyle bisey... Allah once insanin gozunu doyursun. Tesekkur ederim :)

• kıskanç görümce mode on :)

boşver yahu ders çalış sen ;)

0|0
    0|0
    • Tatlim nesini kiskaniyim abimin? Beni ezen, kazanamadi kazanamaz diyen, beni saymayan insani niye kiskanayim? Biraz daha empati kurarak okursan ortada kiskanclik olmadigini anlarsin.

• Ya bakin zaten moralim yeterince bozuk, burda beni iyice uzmeye calismayin lutfen. Ben oyle kaprisli bir insan degilim kiskansam kiskanirim ama bana boyle cektiren bir insani ben niye kiskanayim? Abim olarak bile gormuyorum! Simdi daha iyi anladiniz beni bence!

• yavrum sen ne çekiyosun? adam kazanamazsın giremezsin demiş. sınavdan önce sana müshil içirmemiş ya?

işine odaklanacaksın.

abin kızın istediklerini yapıyormuş. buna bozulmuşsun da bunu da kabul etmen lazım. aileye beddua etmek nedir?

ben niye senin moralini bozayım, bana ne ki...

Yükleniyor...