Ne yapsam bılmıyorum?

ne yapsam bılmıyorum parasal sıkıntılar var dısarı cıkmak bıle ıstemıyorum zaten çıktıgımda yok günlerce evde takılıyorum öyle.. evde huzur yok aılem sureklı tartısıyor mezun oldum iş yok geçenlerde biriyle tanıstım bir anda konusmayı kestı benle yenı bırını bulmus... neden boyle ya şükredıyorum herzaman ama artık dayanamıyorum insanların artık hayatlarına ımrenır oldum...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sabırlı ol gerçekten hayat herkese iyi yönleriyle verilmiyor cok iyi sartlarda yasayanlar doğuştan zengin olanlar var ama tsm tersi olanlarda senin yaşadıklarıni bende yaşıyorum bazen sabır tükeniyor ama ne yapabiliriz benim başimdan geçenleri anlatsam uzun ama Rabbim böyle yazmış biz isremesekte Rabbim herseyi gönlüne göre verir inş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gün gelir devran döner. Sana düşen görev sabretmek, şükretmek, iş arayışlarına devam etmek.

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatı keyf-i gıcır olcak bir şey yok daha yolun başındasın başındayız şükr et inş yoluna girer...

1|0
    0|0
  • Senden çok daha kötü durumda olan insanlar var kendinden iyilere bakıp imrenme sabret bugünler tabikide geçecek

1|0
    0|0
  • Derdi olmayan mı var iş bul çalışmaya başla. Dertleşmek istediğin zaman mesaj atabilirsin

1|0
    0|0
  • kendi isteklerini yapmaya çalış, zaten insanlar hayatına müdahil olacaklardır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...