Özellikle kavgacı kızlar ve erkekler cevaplasın?

Kavga etmekten korktugumu farkettım dayak yemekten ya da rezıl olmaktan korkuyorum ama bana satasanların kıclarını tekmeklemek ıstıyorum ve bende sizin gibi kavgacı ve guclu olmak ıstıyorum artık yeter bu fobımı yenmek ıstıyorum nasıl yenecegım? sizce dovuse falan gıdeyımmı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yuru be kim tutar seni:) ama sakin ol şampiyon :) bariş gibisi var mı ya. Illada bisi yapcam diyosan judo gibi teknik sporlari ogrenebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben direk dalarim erkek kiz farketmez ilk hamleyi yapan kazanir

0|0
    0|0
    • işte sevdiğim kız tıpı. ya nereden gelıyor bu cesaret?

• Kavgada ilk hamleyi her zaman sen yap baktin birisi kollarindan tutuyo tekme at alninin ust tarafiyla kafa at onun acisi cok beter olur kendine gelemez erkekse ideal bolge belli tum gucunu bacaginda toplayip bas tekmeyi solehafif bir tartaklasam dersen sacini cek ama arkadan onune uzanip cekmeyi dene ve aslaaa korkunu belli etme cesaret hepsinden onemli

• eig için teşekkür edeerim.

Erkekler Ne Diyor 6

• "Sabah ki yürüyen sen miydin?" sorusunu,
    "Sabah yürek yiyip gelen sen miydin?" diye anlıyorum.

Ama kavgacı değilim.

0|0
    0|0
  • onun ağzını burnunu kırarım, oğlum bak gittt... gel lan buraya, gebertirim ben bunu yaa... :D yahu kavga etme ne edecen kavga edip :)

0|0
    0|0
  • ya sen kızsın otur oturduğun yerde ya

0|0
    0|0
  • ilk yumrugu sen vur hiç korkma kavgayı ettıkçe alışırsın seversın gözükara ol

0|0
    0|0
    • ya kolay degıl sanırım pek. sen boyle bırımısın?

• ewet oyle biriyim bende ilk zamanlar da korkardım ama lise birde basladı kavgacı ruhum korkacak hiç birşey yok tamam mı ilk sen vur vur kı tam yerıne otuttur karsındakı senın ilk vurmandan tırsın

• bende senin gibi korkak olmak istiyorum yer mi değişsek.

0|0
    0|0
    • ya neden korkmak ıstıyorsun ıyımısın sen

• pekı korkaklıgını nasıl yendın

• hayatta her şeyimi kaybettim, akıl sağlığımı bile insan kaybedecek bir şeyi kalmayınca korkmuyor artık.

• dövüş kurslarında dövüşmeyi değil dövüşmemeyi öğretiyorlar :D

0|0
    0|0
    • evet ya neden oyle :D

• :D asdasd sen yine bir uzak doğu sporuna yazıl ama önüne gelene dalma bence bekle biraz illede kaşınan çıkar onu düzlersin

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendine bir şey dedittirmeyecek şekilde koru kendini.. Barış güzeldir ama sana vurana vur desem de yanlış olur bırakın kızlar iyi anlaşsın..

1|0
    0|0
  • kavgacı olmak iyi bir şey mi sanıyorsun sjsjs

0|0
    0|0
  • Ben agzıma ne geliyosa söylüyorum kimseden korkma yani kendine güvenmen gerekiyo onlar senden korksun sen korktukca üstüne gelirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...