Bayan ingilizce öğretmenim. fazla mı fesatım?

ingilizceden özel ders alıyorum, kadın bana karşı çok iyi. Yaşı oldukça büyük, hiç evlenmemiş cocuğu yok, onun gibi bayan olan ve dünyayı dolaştığı bir arkadaşı var. Sizce eşcinsel mi? sorun bu değil, bana karşı fazla iyi. Yani eğer erkek olsaydı ondan ders almayı bırakırdım. Bana asılmasından, arkadaşlık teklif etmesinden korkuyorum. Öğretmenler herzaman öğrencilerine karşı yakın ve anlayışlıdır ama bu kadarı abartı değil midir? beni dışarıya götürüyor, yemek ısmarlıyor. Yanlış mı anlıyorum, fazla mı fesatım? Siz olsanız ders almayı bırakır mısınız?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi öğretiyorsa problem yok knk 😄

0|0
    0|0
    • paranoyaklaşmaya başladım. taciz edilmekten korkuyorum

• Bence fesatsın ya bişey olmaz erkek olsa neysede kadın olduğu iöin riske değer bişey olmaz

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• fazla fesatsın

0|0
    0|0
  • lez ilişki mi doğuyor ne :)

0|0
    0|0
  • Zam istiyordur 😉 bu zamandan sonra hersey olur neler duyuyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl bir düşünce yapısıdır bu.. Kardeşimin öğretmeni de kardeşimi yemeğe götürüyor hatta ona atkı örmüş kadın. Bizim ailevi olaylarımız çok karışık kardeşim anlatınca ağlamış bir kere kardeşimin yanındayken.
    Diğer öğretmeni de yine kadın. Bilgi yarışmasında yarı finalde elendikleri halde 3 öğrencisine de siz benim gözümde birincisiniz diyerekten altın hediye etmişti.
    İnsanlara yakın davranmaya da gelmiyor arkadaş.

0|0
    0|0
  • Kadının kimsesi yok işte ; demek öğrencilerine bu yüzden yakın davranıyor kendi yalnızlık duygusunu gideriyor, belki de seni kızı yerine koyuyor ; bu fesat düşüncelerin için utanmalısın bence !

0|0
    0|0
  • Felsefe öğretmeniyim. Ben de öğrencilerime yemek falan ısmarlamıştım. Fesat düşünme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...