Adanalılar nasıl insanlar?

Adanalılar nasıl insanlar?

Buradan biriyle tanımıyordum. Adanalıyım dedi korktum engelledim.

• Çok iyiler
    A seç
  • İdare eder
    B seç
  • Çoğu pislik işsiz
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Adanalılar delikanlı olur. Yüz bulamayınca iftira atan kadınlardan özellikle uzak dururlar. Adana' nın adı çıktıysa aldığı göç yüzündendir. Gerçek Adanalı adamlar sağlam kişiliklerdir. Askerde tanıştığım Adanalı adamlardan biliyorum. Kimseyi yarı yolda bırakmazlar.

Bu arada ben Adanalı değilim.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Değişik insanlar bkz Adana merkez patlıyor herkes :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunlar çok konuşurlar ama boşturlar. esti mi mangalda kül bırakmazlar, aslandırlar, kaplandırlar, fakat iş zora bindi mi hepsi sus pus olur.

Bunlara sorarsan adana şöyle süperdir, böyle süperdir ama gelip bir de yakından baktın mı hiç alakası yoktur. Çevre illerden gelenlere biz doğunun parlayan yıldızıyız derler ama fırsatı bulunca soluğu mersinde alırlar. "Büyük şehir, güzel adana" dedikleri yer köyden hallicedir. Benden uzak olsunlar. Raculun vahit adana'dan bildirdi.

0|0
    0|0
  • Yerlisi on numara insanlar ama yerlisi unutmadan soyleyeyim bide insan memleketten degil anadan babadan cikar

0|0
    0|0
  • Adanalıyım. Yerli adanalılar genelde iyidir. Dışardan aşırı göç aldığından adı çıkıyor böyle. Her türlü pislik buraya geliyor çünkü adana ucuz ve kolay yaşanılabilir bir şehir...

0|0
    0|0
  • Acılı insanlardır...

0|0
    0|0
  • gamsız, özü sözü bir, biraz tembel, biraz kaba ve argo, çapkın, bonkör

0|0
    0|0
  • Valla ben Adanalıyım ama memleketi ben bile daha çözemedim 😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Pek anlastigim soylenemez, keza osmaniye dahil

0|0
    0|0
  • ben adanalıyım has hemde adanalılar sıcak kanlı insanlardır adanalıların adını kötüye çıkaranlar sonradan gelenlerdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar da önyargılı yaklasmissiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...