Gerizekalı değilde ne?

Zuhal topalda bulunan hanife hakkında ne düşünüyorsunuz bana çok yapmacık geliyor sizce?

Güncellemeler:
İstek üzerine canım

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu görüşün altına "Gerizekalı" kelimesini geri ve zekalı olarak ayırı olarak yazar mısın lütfen:):

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten o programı izliyor musun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlenme programlarından her zaman nefret ederim. Zaten pek tv izleyen bir insanda değilim. Bu kızın ilk talibi kayseriliydi asdfg. Bu yaz gelmisti o zaman anlamıştım bu kızda bir mallık var. Geçenlerde yine su hanifeyi gördümde Yarabbim sanki bizlere imtihan diye bu tarz insanlar yolluyor. Yahu gelen adaylarını hep yargılıyor, beğenmemezlik yapıyor en azından insan bir çaya davet eder o kadar yol gidiyorlar.

Lan ne cahil egoist insanlar bunlar ya. TİKSINIYORUM boylelerinden.

1|0
    0|0
  • Tiyatro oynuyorlar kim bakar ona be hwrgun on talip geliyor vallahi tiyatro yapiyorlar. o kiza s. ikimle bakarsam serefsizim Allah belami versin

1|0
    0|0
  • Bizim evdekiler de uyuz oluyor ona :/

1|0
    0|0
  • ya hazır konusu açıldı söyliyim. orda jüri bölümünde esmer güzeli bitter çikolatayı andıran alev alev yanan taş gibi bir psikolog var. ona da talip olunuyomu

1|0
    0|0
  • dini kullanarak prim yapıyor ben insanın yüzüne baktıgımda iyi kötü oldugunu anlarım :D şeytan o şeytan

1|0
    0|0
  • hiç izlemiyorum, vakit kaybı

1|0
    0|0
  • Zaten casttan ya da sokaktan tuttuğunu getiriyolar :D Her şey para için orada. Ev araba veriyolar işte maymunluk yapsınlar diye :D 60 yaşında karı 50 altında bir erkek istese tvde bunu geniş geniş kimse söyletemez :D ama para söyletir

1|0
    0|0
  • ayyy aynen yaa çok gıcık kız ama severim kendisini :D inşallah Hint kumaşını bulur :D

1|0
    0|0
  • haytta izlemem o salak programları izleyenin de zekasından şüphe ederim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendini rezil etmekten başka bir poka yaramıyo

1|0
    0|0
  • Hahahhahahahahhahahahahahahahahahhahahahah😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Bu uydurma programları kafana takıp düşünüp bide burda mı soruyosun kendini yorma bunlarla

1|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Sevimli :D

1|0
    0|0
  • canım değil..

1|0
    0|0
  • O kızı görünce tv ye terlik fırlatasım geliyor