Neden istemediğim halde kapalı kız buluyor?

yine annem bir kız bulmuş bununla evleneceksin diyor, napayım bosbol giyinen rüküş kızı, normal giyinen başörtülü olsa neyse, yanıma yakıştıramıyorum arkadaş şakirt değilim ki...

Güncellemeler:
polisim, kızda kızın aileside dünden razı

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen yanına eş değil manken arıyorsun sanırım. Tamam, hoşuna gitmiyor olabilir, bu gayet normal ama her şeyin bir usûlü var. Önce kızla tanış, belki birbirinizden hoşlanacaksınız. O zaman söyle işte, canım şöyle şöyle giyinsen sana çok yakışır falan vs diye kırmadan anlat. Sonuçta kılık kıyafet düzeltilir. Allah karaktere zeval vermesin.

1|0
    0|0
    • kız dindar tesettürlü öyle şeyler denir mi?

• Ya sana otur saatlerce konuş mu dedim kardeşim ya. Fikirlerimi yargılayacağına git derdini annene anlat, ne istediğini ona söyle. Hem fikir istiyorsun hem söylediğimi beğenmiyorsun. Fikirlere açık değilsen niye soruyorsun? Hayret bir şey.
      Ne halin varsa gör. Allah gönlüne göre verir inşallah.

• Bak kapalı kızin güzelliği bence çok başka neden diyeceksin söyle bir dusunsene onun güzelliğini sadece sen göreceksin başka kimse senin karını bilmeyecek vücut hatları sadece sana karşı belli olacak saçlarını sadece sen bileceksin onun sahibi sadece sen olacaksın bilmiyorum ama bence kendini özel hissetmelisin bu arada rüküş diye bir yorumda bulunman çok yanlış

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi haklisin birader.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...