"Güçlü" kelimesi sizin için ne ifade ediyor?

Güçlü bir insan olduğunuzu düşünüyor musunuz? Nedir sizin için güç?

1|0
40|46

En İyi Erkek Görüşü

• Hertürlü zorlukta, sıkıntıda, üzüntülü olayda, pes etmeden sonuna kadar dayanabilmektir. Şu an hatsafhada yaşıyorum ve hala pes etmedim sanırım güçlüyüm

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Birisi tarafından sevilmek size güç verir
    Ama birisi sevmek ise cesaret.

1|0
    0|0
  • Hayata karşı aldığı darbelere rağmen yinede vazgeçmeyip inadına yaşamaya çalışıp birşeyler peşinde koşan insandır benim gözümde güçlü.

1|0
    0|0
  • Sabit karakterli olup daima olumlu düşünebilmektir bence. Ve etkileyebildiğin insan sayısıyla da doğru orantılıdır (ilham verebildiğin)

1|0
    0|0
  • Zorluklar karsisinda daha uzun sure direnmektir

Guclu muyum? Genelde evet

1|0
    0|0
  • Evet güçlü bir kişiliğim olduğunu düşünüyorum, güç ( kaba kuvvet ) gösterisinden uzak dururum, ( Gerekmedikçe ) benim için güç kişiliktir. Sevilen sayılan saygı duyulan bir yapım var. o yüzden kendimi bu konuda güçlü hissederim.

1|0
    0|0
  • güçsüzün varlığını özetliyor.

1|0
    0|0
  • Herşeye rağmen ayakta kalabilmek, her yaptığın harekette de dimdik durabilmek.

1|0
    0|0
  • güç yapılan bir işin, kullanılan enerjinin brim zamanla çarpımıdır.
    güç (p)= F. X
    = P= I^2. R. T=>elektrikte akımın karesi direnç ve sürenin çarpımlarıyla doğru orantılıdır

1|0
    0|0
  • Güç deyince bana Tanrıyı çağrıştırıyor. Mesela gökten sadece su iner fakat yeryüzündeki bütün canlılar ondan hayat bulur. Mükemmel bişey. Mutlak güç Tanrının sa ve ben ona kulluk ediyorsam, aynı şekilde dualarımı da kabul ediyorsa, ben arkama Tanrıyı alırım yoluma devam ederim ki ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Bence güç zamandır. Sizi güçlü gösteren de gücünüzü alan da yine hep zamandır

1|0
    0|0
    • Zaman'ı biraz açabilir misin?

• Bu da doğru tabi

• boşuna demiyorlar zamana bırak diye:))

• Hiç bir şeye ihtiyacı olmayan insandır güçlü insan
    çok mu felsefik oldu :)

1|0
    0|0
  • kendine yetebilen insan güclüdür bence bana göre temel sorunumuz bu kendimize yetememek

0|0
    0|0
  • insanlar guclu gorunmeyi seviyor, mecbur kaliyor ya da guclu gorunmek icin kndilerini zorlayip rol yapiyorlar.. guclu gorunmek? neye gore kime gore? annesini kaybetmis bir evladin, ya da evladini kaybetmis bir annenin guclu gorunmesi beklenir mi? ya da o ister mi? guclu gorunmek icin basimiza bir zorlugun gelmesi lazim ve suna eminim ki, her insanin guclu gorunemeyecegi kadar bir zorluk vardir hayatinda.. guclu olmaktan ya da gorunmekten bahsetmeyelim o halde..

0|0
    0|0
  • İrade ve güven.

1|0
    0|0
  • Benim aklıma Güçlü Soydemir geliyor. O gelince de 15 kişiye saldırmak. https://www.youtube.com/watch?v=a0eMZBSHfjE

haşırt.

0|0
    0|0
  • Güçlü değilim

0|0
    0|0
  • Sabır ve göz yummak 👊

1|0
    0|0
  • Kaslı

0|0
    0|0
  • Karar verirken rahat olmam.

0|0
    0|0
  • Çok seçenekli bir kelime.

0|0
    0|0
  • Saklayacak birşeyi olmayan insanlar güçlüdür..

0|0
    0|0
  • fiziki olarakta güçlüyüm kafes dövüşcüsüyüm ruhsal olarkta güçlüyümm

0|0
    0|0
  • avantaj

0|0
    0|0
  • Beni yansıtıyor

0|0
    0|0
  • Kendi kendine yetebilmek

0|0
    0|0
  • Karakteri olan neye inandığını ve neye odaklandığını bilen insan kitlesidir.

0|0
    0|0
  • Umursamamazlık...
    Kimse veya HiçBişey Benden Daha Değerli Değil

Fakat Uygulamaya Gelince Ah İçimdeki İnsan Sevigisi :(

0|0
    0|0
    • Maalesef ben de böyle düşünüyorum😔

• Fakat Güzel Olan İnsanların Hayatını Etkileyen En Büyük Putu Çoooo... K Öncelerinde Yıktım Ben
      "El Ne Der"

ALLAH Korkusu Aslında İnsan Sevgisi Değil Hayvanlarla Çok Daha İyiyim Aslında.

• Power is power... Yeri geldiğinde para yeri geldiğinde kas...

0|0
    0|0
  • karakter

0|0
    0|0
  • zorluklara karşı duran bütün fırtınalara karşı gemisini ayakta tutan kaptan olabilir :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 39

• Ruhsal rahatlik ile bedensel görünüşün birleştiğinde insana mutluluk veren ve Özgüven oluşturan duygu.

2|0
    0|0
  • Evet dusunuyorum ben bunu kaldiramm dedigim ne varsa basima geldi ama hala yilmadim yikilmadim guc budur bence pes etmemektir savasmaktir tum zorluklara ragmen

1|0
    0|0
  • Güclü kelimesi bana sadece bütün acılarını arkasına iyi saklayabilen anlamına geliyo. Gercekten güclü kimse yok. Manevi güçsüzlük zaten hemen kendini belli ediyo. Maddi güç de bir ise yaramıyo. Sabancı'nın bir roportajını dinlemstim, koskoca Sabancı daha ne kadar güclü olabilir ki maddiyatta. Adam aynen şunu söyledi "Araba fabrikalarım var ama oğlum bisiklete bile binemiyo. Onun bir yürümesine koşmasına herşeyimi verirdim.." Bazı şeylere ne maddi ne manevi güc yetmiyo. Insanlar icten ice cok acılar yaşıyo, güçlü olmasak da güclüyüm demek zorundayiz sadece...

0|0
    0|0
  • Güç denince akıl olarak herşeyle baş edebilen biri gelir fiziksel olarak zorba gibi geliyo

1|0
    0|0
  • Güç iradeni düzgün bir şekilde kullanıp doğru şeyler yapabilmektir. Güçlüyü iradesini elinde tutana ve bunu hak yolunda kullananlara derim. Beden gücü falan hikaye, diğer bir ifadeyle doğru dürüst aklını kullanabilene, düşünme gücüne sahip olana derim. Ne kadar bedenin güçlü olsada aklın fikrin düşüncen kalbin mantığın yoksa güçsüzsün sen kabul et.

1|0
    0|0
  • Çok sinirlenince felan *Feministlerin sesi ben olucam* diyerek bir Allahu Ekber çekip kendi kopmuş dolabımı kendim tamir edip kavanoz kapaklarını açtığımda kendimi dünyanın en güçlüsü hissederdim. Feminist değilim ama feministleri seviyorum. Sempatik geliyorlar canlarım benim.😄

1|0
    0|0
  • Çok güçlüyüm 😀😀😀😀😀😀

1|0
    0|0
  • Güçlü=Annem

1|0
    0|0
  • kimsenin ne dediğini , duygularını umursamadan kendin olabilmektir , kendine has bir duruşunun olmasıdır

1|0
    0|0
  • Karşısına çıkan her zorlukta, pes etmeden mutluluğa kosabilen güçlüdür benim icin. Ben güçlüyüm 😊

1|1
    0|0
  • Güçlü = Annem
    Bende tam annem gibi olamazsamda güçlüyüm şükürler olsun 💪

1|0
    0|0
  • Hayatin agzina ettgi

1|0
    0|0
  • Ağlamamak olmadığına eminim de

1|0
    0|0
  • Karar veremedim güçlü olup olmadığıma çünkü güçlü benim için ne ifade ediyor onu kestiremedim

1|0
    0|0
    • Biraz daha düşün bakalım :)) ne ifade ediyor?

• Güçlü kelimesi benim yanımda güçsüz kalıyor sanki.. O yüzden kestiremedim pek... çok şey atlattım hatalar yaptım ama bunların üstesinden kendime güvenerek herşey düzelicek umudu ile kendimi teselli ederek yol katettim. Benim için güç sevgi, herşeye rağmen ufacık birseye gülümseyebilmek

• Ne kadar yaşarsanız o kadar güçlüsünüzdür bana göre

1|0
    0|0
  • Güçlü=ben

1|0
    0|0
  • Çok güçlüyüm.

1|0
    0|0
  • İrade

1|0
    0|0
  • Guclu olmak herkeze gucu yetmekten ziyade kendinede gucu yeten insandir. Cunku insanlar kendi icinde guclu olmalidir ve guclu insanlar genellikle onune bakarak ve dimdik yururler 😉

1|0
    0|0
  • acıya dayanıklı (manevi anlamda)

1|0
    0|0
  • Bilgi falan filan

1|0
    0|0
  • En kötü anında bile belli etmeyen, gülebilen.

1|0
    0|0
  • Güçlü kelimesi bana annemi hatırlatıyor direk. Bende kendimce güçlü sayılırım. En azından öyle olmaya çalışıyorum olduğu kadar artık..^-^

0|0
    0|0
  • Herkese karşı takındığım tavır geliyor aklıma güçlü biri olmak zorundayım zorundasınız

0|0
    0|0
  • gözyaşlarını aynada gülümseyerek silen kadındır güçlü :)

1|0
    0|0
  • ruhen güçlü yani

1|0
    0|0
  • Bence gerçek güç bir insanin kibarca savaşmasidir...

0|0
    0|0
    • -_-
      sen kavga ve tartışmaya çekiyorsun konuyu ama hileci,
      biz savaştan bahsediyoruz bi' kerem hıh -,-

savaşta yumruklar konuşur nihahahaha ^o^

• @Chelsea_Caramel sende savaşın sadece somut birseyden ibaret oldugunu savunuyosun ~

• Adımı sağlam herşeye rağmen ayakta durabilen gözyaşlarını içine döken insan

0|0
    0|0
  • Kendimi.

0|0
    0|0
  • güç tek basına kalabilmektir bence ve hiç yapamadım ama yapıcam yani inşallah yaparım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...