Bir süre önce bana büyü yapıldığını öğrendim ne yapmalıyım büyüye inanmiyordum ama hayatım da olumsuzlar oluyor?

Uzun zamandır hayatımda olan olumsuzluklar evlenememem ise girememen ve surekli uzerimdeki ağırlık halsizlik sürekli uyku halinde olmam hayattan soğudum resmen bikac hocaya gittim bana büyü yapıldığı söylediler bir erkek tarafindan evlenmemem için ve ölümüme yapıldığını söylediler aslina bakarsanız ben inanmadim hiçbirine ama uzerimde ve hayatimda bir acayiplik olduğu kesin inançlı bir insanım cok şükür namazimda dualarimida okurum sürekli ne yapmaliyim bilemiyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ayni hocalara gidip buyu cozumu icin yollar bul

1|0
    0|0
    • Dediklerini yaptik ama karsi taraf sürekli büyüyü tekrarladigini söylüyorlar

• Tanımıyorum hocalari tanıdığım da bir hoca yok bu işleri bilen büyü çözen

• o zaman salla gitsin

Erkekler Ne Diyor 4

• Buyu bozulmasi lazim. Hocalar bozmadi mi?

1|0
    0|0
    • Büyüyü bozduklarini söylediler ama hala ayni durum devam ediyor

• Giderim derseniz saglam bir hocaya yonlendiriyim. Çevremin yarisi medyum yarisi hoca yarisi büyücü :))

• Buyu var evet yapan hocayi oldurmek gerek yaptiranida bir kiza yapmisti bir tanidigim kiz 5 yil evli kaldi iliskiye giremedi bunlar yapiliyi ne yazikki

1|0
    0|0
  • Büyü yapıldığını kim söyledi

1|0
    0|0
    • Gittiğimz hocalar vs söyledi aslina bakarsanız bu yasadigimiz garipliklerden suphelenip gittik

• Dua et Allah kurtarsın bilirim o durumu demekki büyü bir kağıda falan yazılmış hiç bakmadığın bir yerde evde

• Amin sağolun

• Okuş pokus fiş elemtera fiş bozuk kiş. Bozdum büyünü git hadi :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...