En büyük takıntınız nedir?

Fiziksel veya ruhsal olarak kendinize neyi çok dert ediyor sunuz?

Güncellemeler:
Anlaşılan takıntılı kişi sayısı çok az

0|0
21|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• En buyuk takintim fazla takintili olmam. Cok kuruntu yapan bir insanım yani bisey gordugum an duydugum an hemen onla ilgili bir senaryo yaziyorum genelde de kotu dusunuyorum. bir kurtulabilsem cok iyi olcak

0|1
    0|0
  • Tırnaklarımın yanındaki etleri koparıyorum.

1|1
    0|0
  • Gündüz yanan lamba ya karşı takıntım var

0|1
    0|0
  • yüzük takıntım var yüzükleri çok seviyom 3 kutu dolusu var ama hala beğendimi alırım :/

0|1
    0|0
  • İlk girdiğim ortamda daha çok gözlem yapıyorum atak değilim çekingenlik mi iyi başlangıç için mi bekliyorum anlam veremiyorum biraz atak olmalıyım diyorum

0|1
    0|0
  • Fiziksel olarak omuzlarimin genişliğini kafama çok takarım keşke daha az geniş olsa derim ruhsal olarakda insanlardan tiksiniyorum tiksinmek istemezdim

0|1
    0|0
  • Başak burcuyum her şeyi takıntı haline getirebilirim ocağı iki kez kontrol etmem demiş birisi evden çıkarken evde kimse yoksa suyu doğalgazı kapatırım her oencereye en az üç kere bakar sonra kapıyı kitleyip emin olmayıp tekrar tekrar hepsine bakarım

0|1
    0|0
  • Benim bir sürü takıntm var 😃😂😂 yanimda birisi ağzını sapirdatarak yemek yerse sakiz ciynerse sinir oluyorm oturduğu m odanin kapısı illq kapali olacak yoksa rahatsiz olurum☺☺☺ birde bilekteki damarlari gordugumde kendimden geçiyorum daha bir sürü varda yazamam şimdi😊

0|1
    0|0
  • Ahireti.

0|1
    0|0
  • Temizlik 😭

0|1
    0|0
  • Kilomu

0|1
    0|0
  • Bozuk paraya dokununca elimi yıkamam lazım yoksa ölürüm herhalde.

0|1
    0|0
  • Ağzoma bişi götürmeden evvel illa koklamam yemekleri hep koklarım

0|1
    0|0
  • burnum

0|1
    0|0
  • Gevşeklere tahammül edememe bide ne kadar seversem seveyim affedemeyecigim bir sey yapani asla affetmemem

Çok guzel soru 👍

0|1
    0|0
  • Imm en büyük takıntım herkese herşeye karşı umursamaz olmam takıntı oldu 😐

0|1
    0|0
  • Bir derdim yok şükür.

0|1
    0|0
  • Ben herseyi kafama takiyorum

0|1
    0|0