Anne olmak nedir, ne hissettirir?

5 dakikaligina bir dusunun. Bedeninizde bir beden daha var. Sizin gibi tipki. Uzuvlari olan, sizin yediginiz ve ictiginizle beslenen, bedeninizin icinde bir beden daha. Kanli canli hemde.
9 ay gibi uzun bir zaman, her saniyeniz onunla geciyor. Peki soylermisiniz, anne olmak size ne hissettiriyor? Nasil birsey ki anne olmak?
Ozellikle dogumdan sonraki ilk birkac haftayi ilk birkac ay neler hissediyorsunuz? Dogumdan saniye sonra, o bedeninizden cikip da onu ilk gordugunuzde ne dusunuyorsunuz?

Not: yuce allah dogum sancisinin neredeyse yarisindan fazlasini anneye unutturuyormus. Ya degilse eger anne bu sancinin tamamini hatirlayabilseymis 2. Bir defa daha dogum yapmak istemezmis. Buda allahin annelere gosterdigi merhamet iste.

1|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yemez yedirir içmez içirir giymez giydirir daha ne yapsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah kısmet ederse anne olmak istiyorum. Bir masumun körü körüne sana ait olması seni fütursuzca sevmesi, sevmen.. farklıdır ya

0|1
    0|0
    • Cok garip cok tuhaf bisey yaa.
      Dusunebiliyormusun bir canli baska bir canliyi dogyruyor:)
      Insallah saglikli anne olursun.

• Bilmiyorum. Sanırım bu hissin ne demek olduğunu hiçbir zaman bilemiyceğim. Oysa ne çok istiyorum yavrum olmasını.

0|0
    0|0
  • tarif edilmez yaşanır bence

0|1
    0|0
  • Dünyanın en zor bir o kadar da güzel görevi. İlk kucağına aldığın an ki o muhteşem duyguya eşdeğer birşey asla olamaz. Her ilk yaptığı harekette gözlerinizdeki o parlama, o içinizin içinize sığamaması gerçekten tarifi edilmiyor. Düşünsenize saatlerce hatta günlerce çektiğiniz o sancılar onu kucağınıza aldığınız an birden yok oluyor :)

0|0
    0|0
  • Anne olmak Allah isteyen herkese nasip etsin hamile şimdi o tekme atması ilk kalp atışı beni çok duygulandrmsti annelik duygusu Şu an var mı bende bilmiyorum ama bir gün hastanede yatmstm bebeğime bişey olcak diye aklm basmdan gitti. ... Babası olan adama çok sinirliyim... ne beni ne bebeğini dusunmuyo o yüzden keşke olmasamydi diye düşündüğüm oluyo sonra kızıyorum kendime hani bu dua vardr ya çok basit Allah analı babalı büyütsn derler bunun nasıl büyük bir dua olduğunu şimdi anladım. ...

0|0
    0|0
  • hiç olmadım

0|0
    0|0
  • Bence cok guzel bir seydir yaa :)

0|0
    0|0
  • Anne olmak istemiyorum *-*

0|0
    0|0
  • Dunyanin en guzel duygusu olsa. gerek umarim. Allah nasip. eder 😊

0|0
    0|0
  • Anne olmak çok kutsal bir duygu ama bende pek öyle bir arzu yok acıkcası cocuk seven biri değilim
    ki bir ömür agır bir sorumluluk bence ayak bağı

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey. Zaten bebeklerden nefret ederim. Kendimden tiksindim sadece 5 dakikalığına.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İşte o yüzden anaların hakkı ödenmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...