Eski sevgilisi hakkında ileri geri konuşan erkeğe ne denir?

Eski sevgilisi hakkında ileri geri konuşan erkeğe (aslında erkek olmayan söz de erkek olan) şerefsizlere ne denir?

1|1
22|24

En İyi Erkek Görüşü

• Y*wşak denir. Açık ve net.

0|0
    0|0
    • Az bile

• %&%&()/?)&+%&%&%%&%&%&()/?)&+%&/+%%&%&()/?)&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+%&%&()/?)&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/('!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(%&()/?)&+%&/+%&%&()/?%&%&()/?)&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(&()/?)&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(/+%&^)(?&))(/)%&%&()/?)&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/(+&%^+''!'!'!%+^%'/%%&%&()/?)&+%&/+%&^)(?&))(/)%+&%^+''!'!'!%+^%'/%()(/=)'(&/()(/=)'(&/(

Yukarıdaki sansürlü kısma mantık sınırlarını zorlayıcı, akla gelen, bugüne kadar söylenmiş ve gelecekte söylenmesi muhtemel bütün küfürlerin yazdığını hayal et. :)

• Aslında az bile

En İyi Kız Görüşü

• Adam değil adam olan ileri geri konusmaz ne yasarsa yasasin.

1|0
    0|0
    • Yaşamadığı şeyleri anlatan bide kız hakkında gurur kırıcı laflar söyleyenler var

• Tam bir pislik..

Erkekler Ne Diyor 23

• Eski sevgilisi hakkında ileri geri konuşma sebebini de yazarsan yani senin düşüncen nedir? Hemen cepe alma!!! Kimse sevmez sevgili olsun ya da olmasın, arkadaş olsun ya da iş arkadaşı olsun, artık aklına hangisi gelirse, arkadan konuşanı... Lakin canını çok yakmış olabilir misin? Kaldıramayacak kapasitede olduğunu bildiğin halde çok kötü bişey yapmış olabilir misin? Böyle de düşünmek lazım. Tamam ben demiyorum ki canını fena yakmışsındır ondan böyle davranıyordur diye... Haketmiş olabilir. Eyvallah!!! Ama eğer öyle ise sende de suç var bence her insana hakettiği muameleyi yapacaksın ki ucu sana dokunmasın ya da cuk yerine otursun ki sana yaptıklarını farkına varabilsin hatta özür dileyebilsin. Eğer onun sana yaptığına karşılık, sen ona öyle bişey yapmalısın ki gelip senden özür dilesin. Bak bu işte çok büyük bir başarı olur. Böyle tip herifler de genelde kabullenememe durumu var. Ama burdan şunu da anlayabilirsin çok basit canı yanıyor. Canı yanan bir erkeğin izleyebileceği en basit yoldur adını çıkarmaya çalışmak ya da adını kötülemek. Nacizhane!!!

0|0
    0|0
  • İlişki başlayınca canım cicim
    Bitince ırısbu kaşar
    O zaman senibde adamlığın etek giymiş kardeşim 😂

0|1
    0|0
  • erkek denmez çünkü erkek kelımesının anlamlarından biri 'sözüne güvenilir mert' dir

1|0
    0|0
  • söylersem hesabım kapanır :)

1|0
    0|0
  • Erkek değildir

1|0
    0|0
  • bence adam değildir o kişi o kadar kötüyse senin ne işin vardı onunla lan it.

1|0
    0|0
  • açıklamada yazmışsın zaten :)

1|0
    0|0
  • İleri geri konuşmaktan kastın ne? : ) Ben eski sevgilime beddua ediyorum. İnşallah hiç bir zaman mutlu olamaz. Çünkü çok ahımı aldı. Haksız yere bir ton suçlama atıp beni zor durumlarda bıraktı. Onun yüzünden hayatım karardı. Şu an ne ölüsü ölüme ne dirisi dirime. Tek istediğim benim yaşadıklarımın 10 katını yaşasın.

0|0
    0|0
  • Hala seviyo denebilir mutlu olmasini istemiyi denebilir bide agir karaktersiz kardeşim denebilir

1|0
    0|0
    • Hala seviyorsa niye öyle kötü laflar söylüyor

• Sevgisi batsın böyle yaparak ice sakız olur bu arada anlamadım seni

• Bos ver serefsizdir belki illa seviyodur demiyorum

• İsim bulamadım

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • kısaca okuz denır ama okuzlerede hakaret etmemek lazım yanı

1|0
    0|0
  • Kaypak

0|0
    0|0
  • kardeşim canlılar.

0|0
    0|0
  • Sevgi yoksunu

0|0
    0|0
  • B*kun çocuğu denir

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Şerefsiz denir.

0|0
    0|0
  • çok ağır derdim ama kaldırılacak geçmişte iyi kötü bişeyler yaşayıp ayrıldıktan sonra arkasından kötü şeyler söyleyen erkekleri sevmeye sevilmeye hakkı yok

0|0
    0|0
    • Daha fenası durup dururken küfür ediyor sonra arkadaşları küfür ediyor sonra bu olaylara rağmen tekrar çıkmak istiyor

• küfür olayı salakça bir kadına gerektiği yerde küfür edeceksin kızacaksın ama boş yere kötü söz söylenmez kimseye. Sapık şeyleri artık herkes biliyor şaşırmamak lazım

• facede onunla alakaı küfürlü şeyler paylaşanlar var sonrada gel benle çık diye ısrar ediyor piiiiiiiiiiiiç

• Kesinlikle y*wşak denir.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisinin arkasından konuşan kıza ne denir?

0|0
    0|0
  • kadına ne denırse erkeğede aynısı denır.

0|0
    0|0
  • Eger sevgili hak ediyorsa konusuru

0|0
    0|0
  • ya*şak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• kardeşim puşt denir

1|0
    0|0
  • İmalat hatası denir.

1|0
    0|0
  • Erkek kaşarı denir.

1|0
    0|0
  • bence şerefsiz denir eski sevğilisinin arkasından konuşanlara erkek denilmez erkekliğe sıgmaz bu yaptıkları hele bide erkek arkadaşlarına bahsetmesi adilikten başka birşey değildir

1|0
    0|0
    • Aynen eig senin hakkındı ama şansına küs.

• Bana saçma geliyor ayrıldıktan sonra s*lak saçma laflar söylemesi, ergence resmen.

1|0
    0|0
  • Karaktersiz...

1|0
    0|0
  • Karaktersiz

1|0
    0|0
  • yav-şak erkek canlısı.

1|0
    0|0
  • erkek bile denmez

1|0
    0|0
    • aynen bende oyle yazdım zaten soruda

• şeref yoksunu

0|0
    0|0
    • Aynen ama daha beter lafları hak ediyor terbiyesizler biz gene terbiyemizden taviz vermiyoruz ama o puştlar kibarlığa değmez.

• Aynen ya Allah vered e sorum kaldırlımasa

• Şerefsiz

1|0
    0|0
  • Knk küfretmek istemiyom ;)

1|0
    0|0
  • Hic bisi soylememek daha iyi dedigin gibi serefsizlr

0|0
    0|0
  • ulan...

0|0
    0|0
  • Şerefsiz denir.
    İt oğlu it denir
    Ga.. vat denir !

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • kardeşim dedir

0|0
    0|0
  • Şerefsiz

0|0
    0|0
  • konuşamaz konuşturmam.

0|0
    0|0
    • Senin hakkında konuşmasa başkası hakkında konuşuyorlar.

• şerefsiz denir

0|0
    0|0
  • Adın Meryem mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...