Seviyor mu sevmiyor mu?

ozellikle erkeklerin beni anlayacagini dusunuyorum. sevgilimle 2 hafta konusma sonunda sevgili olduk. ilk bulusmada cikma teklifi etti oyle satafatli bisi degildi. konusmaya basladigimzdan beri smslere gec cevap veriyo. bazen aninda bazen gec. hani bulusmalarda da azicik kucuk dokunuslara vuct uzerindekaydi. smsi bitti 15 gundur konusmuyoruz gecende mesaj atti internetten merak etmedinmi ben arayamiyorum bari sen ara falan diye. bu ilk bulusmadan (cok sey degil bir iki kucuk dokunuslar) ve gec mesajdan dolayi beni sevmiyor olabilir mi? bazen seviyo bazen sevmiyo diye hissediyorum. erkekler siz anlarsiniz sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüklerinde haklısın duygularının ne oldugundan emin değil erkek arkadaşın pek bağlanma ona zamanla ne olur gör ilk önce

0|0
    0|0
    • haklisin kendimi nasil ona begendirebilirim nasil vazgecilmez yapabilirim cinsel anlamda her istedigine onay vermem mi lazim veya zoru mu oynamaliyim

• Cinsellik icinse birsey diyemem ama baglanma ona pek sevmek cinsellik degildir

Erkekler Ne Diyor 3

• sevmiyo

0|0
    0|0
  • Bence hayatında baska biri var nerde tanistiniz

0|0
    0|0
    • gercek hayatta beni gördü begendi bir abimin yakin arkadasi abiye anlattim durumu o isini bilir dedi aslinda güvenilir birisi sadece interetten yazdi bana sonra

• Anladim bilmiyorum seven biri değil bence yoksa 15 gun yazmamasi cok saçma

• Valla ablacim seni uzmek istemem ama seviyor diyemem ya 😯

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...