Kapalı kız/Açık kız?

Bazıları gerçekten kapalı kadınlara/kızlara çok karşıt. Acaba siz de mi öylesiniz? Ve nedeni ne gerçekten merak ettiğim için soruyorum. bir örtü nasıl nefret ettirebiliyor? Bunu kızıyorum anlamında sormuyorum yanlış anlaşılmasın :)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret ettikleri örtü değil, siyasilerin bunların beyninden aldığı ahlak... kimseyi eleştiremezsiniz, kimseyi yadırgayamazsınız. herkez özgürdür. bir insan afedersin orası burası açık geziyorsa. o bayanda başını kapatıp gezebilir... buna yorum yapıp pislik çıkaranlar ise. işte yobaz dediğiniz insanlardan daha yobazsınız...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kapalı biri bir adım öndedir

1|0
    0|0
  • Acil istiyorum. daha kültürlü daha kibar daha hanim hanimcik daha sicak kanli insani daha çok hayata bagliyor sanki. imam hatiote okuduğum için kapalilara uyuz oldum oradaki kizlar canimi sıktısıktı. ticaret kizlarina bakip etek kisaltiyorlarkisaltiyorlar. herşeye hocam hocam. bilmiyorum ya 1 milyon kiz arkadasim kapali hoslarima gitmiyorlar acık diyrmum ama namuslu acik çokta acil değil bas aciklogi sadece

0|0
    0|0
    • illa imam hatip kızları mı senin için kapalıdır? Ve kapalılar kültürlü olamaz mı?

• Bir iki örnek görüp tamamen dışlamak bana saçma geliyor ama sen bilirsin kardeşim ne diyeyim herkesin kendi görüşü :)

• Yani ama komünist felan değilim çok dindar da değilim islamciyim AKP liyim diğer tarafids Düşünürüm yanlis anlasilmasin

• Akrabalarım kapalılarla dolu, ben kapanmaya karşıyım ama kapalılara karşı değilim. Ama bazı kapalılar var ki beni sinirden deliye döndürüyor, kendi istediği hayatı yaşayamamış aile zoruyla gönülsüz bir şekilde kapanmış olanların ciddi psikolojik sorunları ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Kimseyi giyimine göre yargılamıyorum.

0|0
    0|0
  • beyni açık olsun yeter :D

0|0
    0|0
  • aynı uzaklıktayım.

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki herkes özgür

0|0
    0|0
  • Kafayı kapatıp götü açarsa nefret ederim tabii.

1|0
    0|0
  • Degilim herkesib kararina saygim var basi kapali gotu aciklara karsiyim oh ne guzel basim kapali ama istedigim gibi giyinirim yok oyle dunya onlarin yuzunden bizim gibi olan insanlar zorlaniyor hayattta

0|0
    0|0
  • Hakkıyla kapanana sözüm yok hatta iyi buluyorum.

0|0
    0|0
  • uygar çağdaş medeni bir insan kişileri giyimleri ile degıl fikirleri ile değerlendırır

0|0
    0|0
  • Kapalı bir insana karşı değilim. Sadece sevgili gözüyle bakamıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Kapali kizlara aşiğim özellikle çarsaflilara ölurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Açık, kapalı, müslüman, hristiyan, ateist vs. Diye hiçbir şekilde ayrım yapmam iyi insan ya da kötü insan bu kadar.

1|0
    0|0
  • Ister kapali olsun biri ister mini etekli gezsin. Ne istiyorsa onu giysin herkes. Demokrasi bu dur cünkü.

0|0
    0|0
  • Kapalılığa karşı değilim.

0|0
    0|0
  • İnsan olsun en önemlisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...