Evden gitmem gerekiyor sizce ne yapmalıyım?

Söylediğim gibi evden gitmem gerekiyor annem ve babam benim için tamamen bitti. Çalışmam lazım bunu yapabilirim sizce doğru düzgün neresi vardır nasıl yapabilirim nerede iyi iş bulabilirim

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bukadar çabuk bitirme ailen ile olan ilişkini çünkü ilerde üzülecek olan sensin şimdi öneride bulunsam kalkıp tek başına hiç tanımadığın insanların olduğu bir yerde iş bulup çalışcakmısın başına birşey gelmesinden korkmuyormusun dünya ailenin penceresinden baktığın gibi değil iyice düşün sonra konuşalım istersen

0|0
    0|0
    • Tek başıma yapabilirim sadece düzgün bir yer düşünüyorum

• üniversite okuyup çalışacaksan daha sessiz memleket tercih etmen gerek yaşam standartları seni aşmamalı zonguldak iyi bu yönde bende burda çalışıp okuyorum sen bilirsin yinede daha iyi biryerde bulabilirsin araştır biraz bulursun

• Tamam çok saol

En İyi Kız Görüşü

• 19 yasindasin ne bu siddet bu celal pisman olursun herkes gidiyo aile kaliyo😄 yapma. L

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaş kaç knk

0|0
    0|0
  • mesleğin üzerine bak ve alış veriş mağazaları eleman arıyorlar çok

0|0
    0|0
  • Memleket nere

0|0
    0|0
  • arkadaslarin yok mu beraber kalabilicegin... daha rahat olur...

0|0
    0|0
    • Kimse yok

• belcika hollanda almanya gibi yerlerde turkceyle idare ede biliyorsun... heryer turk dukkanlari...

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
  • Sakin ol

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım

• Sorun orda zaten ailem onların istediği gibi olmamı istiyo üniversiteye gitmek istiyorum ama hazırlanmama bile izin vermiyorlar o kadar doldum ki gidip çalışıp bir belli paramın olmasını istiyorum sonra üniversiteye gitmek ama yine ek olarak çalışmak istiyorum ama nerede iş bulurum neresi düzgün olur bilmiyorum

• Gizli gizli hazırlan sınavlarına gir açıktan okucam falan dersin. Zaten ailem bitti diyorsun

Yükleniyor...