Kendinizde olan değişiklikleri farkedermisiniz?

Fiziksel olarak değilde daha çok duygularınızın ve düşüncelerinizin değişimini fark edermisiniz?

1|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fark ediyorum. Birinin bana değiştiğimi söylemesi gerekmiyor, farkında oluyorum çünkü. Bu değişimleri sık yaşayan biriyim, hoş değil.

Fikirlerim genel olarak sabitler, yanlış anlaşılmasın. Ancak onları yorumlama şeklim ve onları yorumlama şeklimi belirleyen duygularım değişkenler. İnsanlara ve kendime nasıl davranacağım konusunda kafam sık karışır. Bazı şeyleri yapınca da yapmayınca da mutsuz oluyorum çünkü.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet hemen farkederim değişikleri bunlar bazen kötü bazen de iyi değişikliklerdir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilmem ederim heralde kanks

1|0
    0|0
  • Tabi ki fark ederim :)

1|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0
  • fizik guzellik hayatta onemli degilki hayatinda dik durmayi bil muhtac olmamayi ogren

1|0
    0|0
  • Farkederim

1|0
    0|0
  • fark ederım cook sık degısır

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Ederim tabii...

1|0
    0|0
  • Evet ederim.

1|0
    0|0
  • Farkederim tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet çok değistim eskiden kafam ne eserse pnu yapiyordum sonra o yaptiklarimdan pisman olup her seyi mantiksal olarak dusundukten sonra yapmayi öğrendim. Eskiden daha duygusaldim bana ihanet eden bir yakin arkadasima olsun o benim arkadasim onu cok seviyorum birdaha yapmaz gözuyle bakiyordum. Sonra anladim ki hatalarin mutlaka tekrari oluyor simdi insanlarin en ufak hatalarinda hayatimdan cikariyorum.

1|0
    0|0
  • evet çünkü hergün aynaya bakıyorum

1|0
    0|0
  • duygulari da cok uclarda yasadigimdan farkederim taabii

1|0
    0|0
  • Farkederim tabiki mesela bu aralar anlik sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Ederim