Biri bana bunun nasıl bişey olduğunu açıklayabilir mi?

ne diyosunuz buna? başı kapalılara düzgün gözüyle bakıp açıklara damga yapıştıranlar da burda mı?

1|1
13|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Saçmalık tek kelimeyle

1|0
    0|0
  • Mesele zihniyette biter

1|0
    0|0
  • her açık bir değil her kapalı da bir değil o ikisini de bir tutan cahillerden başka biri değil

1|0
    0|0
  • Bujlar büyük ihtimal irani ya da zengin arap kesim mahalle baskisindan dolayi kapanan tipler allah rizasi ile kapananlarla bunlari karistirmak saflik salakliktir

1|0
    0|0
  • üstü tophane altı şişhane

1|0
    0|0
  • peki böyle videolarla kapalılara damga yapıştırmak nasıl bir duygu? en azından diğeri kadar çirkin...

2|0
    0|0
    • damga yapıştıracak herhangi bir yorum yapmış mıyım? tekrar gözden geçirmelisin sorumu.

• sonuçta iki türlüsü de genellemedir ve genelleme yapmak saçma hem video paylaşmışın daha ne yapacaktın :/ türbanlılar böyle diyo gibi kesinlikle türbanlılar iyidir veya açıklar iyidir gibi bir düşüncem olduğundan söylemedim sadece kendinle çeliştiğini düşündüğümden yorum yazdım çok ironik yani bence

• bırakın artık kapalılarla uğraşmayı, kim istiyorsa açılsın kim istiyorsa kapansın, birkaç kişinin söylediği yargıyla genelleme yapamazsın. yok açıkların hepsini damgalıyorlar kim kimler damgalıyor?
    olaylara bu kadar sığ ve dar pencereden bakmayıp genelleme yapmazsan iyi olur.
    bu sitede yüzlerce kız var orasını burasını yorumlatan kocasıyla sevgilisiyle yaşadığı cinselliği paylaşan, burdan kalkıp da tüm kızları yargılaya bilir miyiz?
    aynı şey erkekler içinde geçerli..

1|0
    0|0
  • eğer dediğin görüşe sahip biri varsa uzaklaş ondan

1|0
    0|0
  • Şahsen açık ya da kapalı olmaları hatta hayat kadını bile olmaları benim umrumda olmaz ama bu kız kendini aşmış bunlar türk değil ayrıca araplar beli yani :)

1|0
    0|0
  • Ahlák ne yazıkki kapalı açık ayırt etmiyor. Günümüz kapalılarının büyük bir çoğunluğu tarz için kapanıyor. Farz olduğu için kapananlara lafım yok.

0|0
    0|0
  • Önemli olan kişinin karakteri. Bunlar yüzünden Diğerleri de karalaniyor.

0|0
    0|0
  • başı kapalılara düzgün gözüyle bakıp açıklara damga yapıştıranlar da burda mı demissin de onlar görmez bunları işleri güçleri anca insanları eleştirmek kendilerini eleştirmek, geliştirmek yerine bunların

0|0
    0|0
    • onlara ithafen paylaştım bu soruyu. birkaç yorumda görmüştüm çünkü

• Her kapalı namuslu her açık namussuz diye bişey yok. Ayrıca bu belliki sadece kadınların olduğu bir yer orası hic erkek yok hatıra için çekilmiş olabilir. Sonradan başkasının eline geçmiş olabilir. Bu gibi şeyleri çok dert etmeyin 😊

0|0
    0|0
    • hadi bu kadınlar arsında kutlama. o kıyafet ne?

• ahahahaha :D

• Milyarlarca insan milyarlarca zihniyet var insanlar istedikleri gibi yaşar istediklerini yapar bu da hickimseyi alakadar etmez bence 😊 bosver ya sen kendine bak kendinin ne olduğunu bil. Milletten sanane 😂😂

• kapalı diye oynayamaz mı :D zaten oynadıgıda bişeye benzemiyor ya neyse :D önemli olan nereni kapadığın değil nefsin açıksa gerisi boş

0|0
    0|0
  • yok canım ön yargılı olma baksana hanım kızımız kapalı düzgün şekilde oynuyor kıvırmıyor kapalı hiç kıvırırmı hemde arap kapalı arap hiç kıvırmaz sadece içindeki şeytanları kovuyor sevaba giriyor

0|0
    0|0
  • Allah rızası için kapanın

0|0
    0|0
  • insanları bölüp birlik olmalarını engellemek için dini kullanıyolar olay bu

0|0
    0|0
  • Yüzde doksan İran

0|0
    0|0
  • Her kim olursa olsun edepli olsun

0|0
    0|0
  • töbe töbe

0|0
    0|0
  • o eskidendi güzelim kapalının yeri düşüncesi zihniyeti güzeldi şimdi açıklar bana daha sıcak samimi güzel ahlaklı geliyor hepsi için demiyorum ama kapalıların bir çoğu dinine bağlı ama gördüklerimiz kapalıları kirleten cinsten bir müslümana yakışmayan giyimi tarzı ve ahlakı şimdi kapalılarda adam gibi kapanan sayı çok nadir böyle kapalıları kınıyorum aıkçası

1|0
    0|0
  • bu turk mu

0|0
    0|0
    • bilemiyorum artık türk mü arap mı

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir insana bakıp tüm herkesi karalamak ahmakların işidir. Sende ahmak sayılırsın şu videoya bakıp herkesi bir tutma çabasondasn şimdi bu kişiye bakıyorum belki gizlice çekildi belki arkadaşların dediği gibi zorla kapatıldı vsvs isteyerek kapanan kişi neden kapansın zaten dimi? Her neyse ne yaparsa yapsın sanane? İnsanlar sen ne yapsan konuşur onları kafaya takıp türbanlıları kıskanrak burda yorum yapman çok gülünç.. Kapalı değilim

0|0
    0|0
    • ya nasıl kıskandım bir bilsen :D

• Anlatmana gerek yok. Erkeklerin türbanlı kızlardan hoşlanmasını kıskandığın apaçık ortada

• :D ahahahah

• Belli ki bayanlar arasında her hangi bir kutlama var ki oynuyo! Biride vidyo yapıp internete koymuş! Türbanlıların nefsi yok mu onlar oynayamaz mı eğlenemez mi? Ayrıca bu kız belli ki yeni kapanmış ayağında Dap dar pantolon. Gerçekten Allah'ın emrettiği gibi tesettür lü biri olsaydı emin ol böyle giyinmezdi oynamazdı bile!

0|0
    0|0
    • Arkada erkekte var dikkat edersen ne kadınlar arasında olan kutlamasından bahsediyorsun

• arapları koyup kendi ülke kızlarını ya da islamın usulunce kapanan kızlarını lekelemen cok saçma.

sen ospuluğa devam et şekerim. oyle daha zararsızsın

0|1
    0|0
  • Boşver kimseyi yargılamayalım kapalı olup düzgün olanda var açık olup düzgün olanda aynı şekilde kötü olanda önemli olan kişilik şu yobaz düsüncelerimizden vazgeçelim ucu kendimize dokunmuyosa boşverelim naparsa yapsın

0|0
    0|0
  • Her başı kapalı böyle değil her başı açık da düzgün değil giyimden kimin ne olduğunu anlayamayız

0|1
    0|0
  • o video türkiye de mi çekilmiş?

0|0
    0|0
    • tabiki de hayır türbanın zorunlu olduğu bir ülkede bastırılmış duygularını ortaya çıkaran insanların olduğu bir yerde çekilmiş :/

• 43. saniyede teyzenin biri badiyi duzeltmis bide 😂😂😂 duzeltilicek tek yer orasi zaten

0|0
    0|0
  • Mesele acık veya kapalılık degil ahlak meselesidir

0|0
    0|0
  • Felaket

0|0
    0|0
  • Yemin ediyorum beline yoğurt bağlasan ayran olur.

0|0
    0|0
  • Biri de gelip basenlerini örtüyo sanki çok kapandı

0|0
    0|0
  • Sen buna türbanlı diyosan sorun sende

0|0
    0|0
  • O mini etek giydi diye namussuz diğeri türbanli diye namuslu olmadı kıyafete göre karakter biçmeyi bırakın

0|0
    0|0
Yükleniyor...